Zgadniecie, kto jest na tej okładce? Ta aktorka zupełnie nie przypomina siebie!

Uroda znanej polskiej aktorki została poddana obróbce graficznej. Do kogo jest podobna?

W sprzedaży ukazał się właśnie najnowszy "Twój Styl", a jego okładkę zdobi... No właśnie, kto? W naszej redakcji zrobiliśmy prawdziwą burzę mózgów zgadując, jaka celebrytka pozowała w tej sesji. Padły najprzeróżniejsze nazwiska: Anna Guzik , Małgorzata Socha, Michelle Williams, Anita Werner, a nawet Kinga Rusin czy Katie Holmes. Możecie się zdziwić, ale żadna z tych pań nie widnieje na okładce magazynu. Twarz celebrytki, która wzięła udział w sesji została poddana tak dużej graficznej obróbce, że jej właścicielka zupełnie nie przypominała siebie. Domyślacie się już, kto jest?

Katarzyna Bujakiewicz.Katarzyna Bujakiewicz. Twój Styl Twój Styl

Tak zmieniona została Katarzyna Bujakiewicz grająca w serialu "Lekarze". Fani aktorki pamiętają ją też z roli zwariowanej przyjaciółki głównej bohaterki, Larwy w "Listach do M.". Bujakiewicz w tym roku skończy 41 lat, ale musimy przyznać, że zachowała urok i wdzięk 20-latki. Graficy byli chyba innego zdania. Najwyraźniej nie mogli oprzeć się pokusie przerobienia i poprawienia tu i ówdzie aktorki.

Katarzyna Bujakiewicz.Katarzyna Bujakiewicz. Twój Styl Twój Styl

Smaczku tej sprawie dodaje fakt, że Katarzyna Bujakiewicz wcale nie chciała, żeby jej twarz była udoskonalona przez Photoshop:

Przed sesją zdjęciową prosiłaś, żeby nie poprawiać komputerowo twoich zdjęć. Dziwne, większość aktorek chce wygładzać zmarszczki albo ująć sobie kilogramów - zapytała dziennikarka w rozmowie w Styl.pl. A potem są niepodobne do siebie. Ja jestem, jaka jestem - mam okrągłą buzię, okrągły nos i nie wstydzę się tego. Nie chcę, żeby potem ludzie na ulicy mówili: "A na okładce wyglądała pani inaczej" - wyjaśniła Bujakiewicz.

Najwyraźniej, ktoś zrobił jej psikusa, bo na okładce po charakterystycznej okrągłej buzi i nosie Bujakiewicz, nie pozostał nawet ślad. Jej twarz została wyszczuplona do tego stopnia, że widać nawet wystające kości policzkowe. Aktorce stworzono także zupełnie nowy spiczasty podbródek.

Katarzyna Bujakiewicz.Katarzyna Bujakiewicz. Twój Styl Twój Styl

Dla porównania tak Bujakiewicz wygląda bez obróbki.

Katarzyna BujakiewiczKatarzyna Bujakiewicz Kapif Kapif

Aktorka jest charakterystyczna i pewnie dlatego, może liczyć na interesujące role. Wymagała takiej obróbki graficznej?

Katarzyna Bujakiewicz.Katarzyna Bujakiewicz. fot. KAPIF fot. KAPIF

Do kogo Katarzyna Bujakiewicz jest podobna na okładce "Twojego Stylu"? Głosujcie!

Vic

Do kogo podobna jest Katarzyna Bujakiewicz na okładce?
Więcej o: