Co oni im zrobili?! Oto największe masakry 2012 z Photoshopem w tle

I śmieszno i straszno.
Keira Knightley Keira Knightley Allure

Keira Knightley

Na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku, jednak po dokładniejszym zbadaniu sprawy doszliśmy do wniosku, że grafik pozbawił aktorkę prawego sutka! Czyżby biedna Keira miała pecha i trafiła na artystę-wstydnisia?

Cameron Diaz. Cameron Diaz. Esquire

Cameron Diaz

Zupełnie inaczej ma się sprawa ze zdjęciem Cameron Diaz. Uprzedzamy pytanie: nie, te piersi nie są prawdziwe. To efekt wybujałej wyobraźni grafika i jego przesadnej wiary we własne umiejętności retuszerskie. Wygląda to tak, jakby zdjęcie Cameron edytował obsesyjny fan piłki...nożnej?

Anna Mucha Anna Mucha mat. promocyjne

Anna Mucha

Ten, kto edytował fotografię aktorki, musiał mieć własną wizję twarzy Anny. A może miał sentyment do gier z dzieciństwa? Nie ulega bowiem wątpliwości, że zafundował nam zabawę z cyklu "znajdź 10 różnic" między zdjęciem, a rzeczywistością.

 

Anna Muchamat. promocyjne
Jak wam idzie?

Diorshow NewLook z Natalie Portman Diorshow NewLook z Natalie Portman fot. mat. prasowe

Natalie Portman

To nie twarz - to maska. Czy naprawdę Natalie potrzebuje tak ogromnej ingerencji w urodę, żeby zrobić z niej przybysza z innej planety? Cóż, ponoć o gustach się nie dyskutuje...

Kate Middleton w Kate Middleton w "Marie Claire" Marie Claire

Księżna Kate

Tandetny strój, wyzywająca poza... Myślicie, że to księżna Kate? Mamy dla Was niespodziankę! Oto zdjęcie w oryginale:

 

Marie ClaireMarie Claire

 

Grafik po prostu dokleił głowę Kate do ciała innej kobiety!!! Jak swoją decyzję o publikacji "zdjęcia" tłumaczy naczelna magazynu?

W założeniu miał to być rodzaj artystycznego hołdu fanów dla nowej ikony stylu - wyjaśnia Aspasia Karras.

Jeśli tak ma wyglądać dowód wdzięczności, to czy w ogóle opłaca się być ikoną?

Adele Adele Vogue

Adele

Artystka znana jest z tego, że w 100% akceptuje siebie i swoje ciało.

Nie chcę być chudą laską z cyckami na wierzchu. Naprawdę nie chcę tego robić - oznajmiła na antenie stacji CBS.

Jak widać, graficy mają odmienne zdanie na ten temat. Adele może "podziękować" osobom odpowiedzialnym za obróbkę cyfrową jej zdjęcia - zrobili z niej osobę, którą tak bardzo nie chciała zostać.

Marta Żmuda Trzebiatowska Marta Żmuda Trzebiatowska Cosmopolitan

Marta Żmuda Trzebiatowska

Piękna aktorka być może nie należy do osób przesadnie wylewnych, ale też nie jest woskową kukłą! A właśnie w ten sposób została przedstawiona na okładce "Cosmopolitan". Zagadka dla Was: znajdźcie na twarzy Marty ślad jakiejkolwiek emocji...

Gwen Stefani Gwen Stefani Vogue

Gwen Stefani

Czy spłaszczona fryzura wokalistki to efekt używania nieodpowiedniego szamponu do włosów? Prawda  jest znacznie bardziej brutalna: Gwen przegrała z widniejącą za nią, ogromną nazwą pisma i musiała ustąpić pola. Trochę nas dziwi, że takie wpadki przytrafiają się magazynom pokroju "Vogue'a". Ale, jak to mówią, nie osądzaj książki po okładce.

Anna Czartoryska. Anna Czartoryska. fot. screen magazyn VIVA!

Anna Czartoryska

Kto jest na tym zdjęciu? Początkowo obstawialiśmy, że to Angelina Jolie, albo Paulina Sykut. Bo co ta wirtualna dziewczyna ma wspólnego z aktorką Anną Czartoryską?

 

Anna CzartoryskaKapif

Monika Ordowska Monika Ordowska Playboy

Monika Ordowska

To zdjęcie dowodzi, że wszelkie zasady są po to, aby je łamać: odpowiedzialny za edycję grafik stwierdził najwidoczniej, że wygładzanie skóry i wyszczuplanie sylwetki są zbyt pospolite i zamienił lewą stopę modelki z prawą!!! Co tu dużo mówić: miał poczucie humoru!

Karlie Kloss Karlie Kloss Vogue

Karlie Kloss

Biedna Karlie zasłynęła tym zdjęciem jako "modelka o trzech pachach". Zastanawiamy się, co przed pracą musiał wypić grafik, żeby widzieć... potrójnie?

Kelly Osbourne Kelly Osbourne OK

Kelly Osbourne

Graficy mają tendencję do wyszczuplania modelek, ale żeby aż tak?! Smutne jest to, że w szaleństwie obróbki zdjęcia, pan grafik zatracił gdzieś osobowość Kelly. A to właśnie ona stanowi o wyjątkowości córki Ozzy'ego.

 

Kelly OsbourneAP

Julia Kamińska Julia Kamińska Shape

Julia Kamińska

Nazwa magazynu zobowiązuje! Stąd też nienaturalny "shape" ciała aktorki. Ale czy naprawdę trzeba było zatrudniać w tym celu grafika? Naszym zdaniem Matka Natura już zrobiła swoje:

Julia KamińskaKAPIF

Joan Smalls Joan Smalls Gucci

Joan Smalls

Piękna kobieta w pięknym ubraniu, z piękną torbą na ramieniu. Reklama idealna? Prawie - cały efekt psuje...dodatkowa noga widniejąca pod torebką!!! Guccio Gucci musi przewracać się w grobie...

Tusz Loreal z Claudią Schiffer Tusz Loreal z Claudią Schiffer fot. mat. prasowe

Claudia Schiffer

Sami już nie wiemy, czy to faktycznie reklama, czy też bardziej antyreklama tuszu. Bo czy jakakolwiek kobieta przy zdrowych zmysłach, chciałaby mieć rzęsy jak pędzel do makijażu?

Gwyneth Paltrow Gwyneth Paltrow InStyle

Gwyneth Paltrow

Przyglądaliśmy się długo i przecieraliśmy oczy ze zdumienia: to ma być Gwyneth Paltrow?! Co się stało z twarzą pięknej aktorki?! I, co nas bardziej nurtuje, ile nóg widnieje na zdjęciu?! Szanowni panowie graficy, nadmiar czasami naprawdę szkodzi zdrowiu...

Lana Del Rey Lana Del Rey H&M

Lana Del Rey

Zdjęcie pochodzi z reklamy sieci H&M i sprawia wrażenie, jakby widniejąca na nim Lana była całkowicie pozbawiona kości. Chciałoby się rzec: ektoplazma, nie dziewczyna!

Kerry Washington Kerry Washington Essence Magazine

Kerry Washington

Ponoć kobieta nigdy nie ma symetrycznych piersi, ale to już przesada. Czyżby komuś za bardzo drgnęła ręka dzierżąca myszkę?

Kristen Stewart Kristen Stewart Glamour

Kristen Stewart

Co za pokręcona poza! Próbowaliśmy - skapitulowaliśmy. A Wy dacie radę tak usiąść?

P.S. I ten wystający pośladek...

Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Shape

Małgorzata Rozenek

Nie ulega wątpliwości, że Perfekcyjna Pani Domu trochę domów w swoim programie posprzątała. Ale żeby od razu dorobić się takich dłoni?!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.