Grycanki sprzedają RYBY w supermarkecie!

Siostry Grycan pracowały na stoisku rybnym w supermarkecie!

Dotychczas oglądaliśmy siostry Grycan w pełnym rynsztunku na salonach: wystrojone i w wieczorowym makijażu. Tym razem fotografowie przyłapali je, jak sprzedawały ryby w supermarkecie! Jak to sie stało? Okazuje się, że Grycanki wcale nie dorabiają sobie w ten sposób na kolejne wyjścia, to po prostu ich nowe zadanie. Dziewczyny wzięły udział w programie Vivy "Wojna gwiazd", w którym celebryci imają się zwykłych prac. Siostry miały za zadanie stanąć za ladą i doradzać klientom w kwestii wyboru odpowiedniej ryby. Do ich obowiązków należało także przygotowanie ekspozycji, patroszenie ryb i oczywiście obsługiwanie klientów.

Weronika Grycan, Wiktoria Grycan.Weronika Grycan, Wiktoria Grycan. Forum Forum

Grycanki zapewniają, że świetnie się odnalazły w nowej roli. Pewien problem miała Weronika Grycan , która podobno nie przepada za rybami:

Było zimno, ale ryb nie da trzymać się w cieple. Jest w fajnie i myślę, że widzom będzie się podobało, bo coś się dzieje - powiedziała Weronika w rozmowie z Plejada.pl.

Weronika Grycan.Weronika Grycan. Forum Forum

Weronika i Wiktoria Grycan założyły też specjalne uniformy, które noszą pracownicy supermarketu. Jednak nie byłyby sobą, gdyby ich trochę nie dopasowały:

Zasady BHP obowiązują wszystkich, ale z pomocą naszej mamy i stylistki programu podrasowałyśmy stroje, bo nie da się inaczej - przyznała Wiktoria Grycan.

Weronika Grycan, Wiktoria Grycan.Weronika Grycan, Wiktoria Grycan. Forum Forum

Premiera programu już w maju. Jednak to nie pierwszy raz, kiedy Grycanki stają za ladą i mają do czynienia ze sprzedażą. Dowiedzieliśmy się, że Weronika i Wiktoria Grycan pracują w cukierni swojej mamy, Marty Grycan, w której doradzają klientom w kwestii wyboru ciast. Jak Grycanki wypadły za ladą stoiska rybnego?

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.