Ona cała jest muzyką! Uczestniczka The Voice od Poland sprawi, że będziecie mieć ciarki

Ale ta dziewczyna ma głos!

Wydaje się niepozorna, dopóki nie zacznie śpiewać. Natalia Sikora, uczestniczka The Voice of Poland, sprawiła, że jurorzy oniemieli z wrażenia. W pierwszym odcinku drugiego sezonu talent-show, zaśpiewała piosenkę Janis Joplin "Cry Baby". To, co usłyszycie przejdzie Wasze wszelkie oczekiwania.

 

Jurorzy byli zachwyceni:

Ale dałaś czadu, jeszcze mi serce kołacze - skomentował Marek Piekarczyk.
O Jezu, kocham ją! [...]. Boże, po prostu brakuje mi słów, to jest wielkie szczęście, że mogliśmy na ciebie trafić. Oczywiście nie muszę dodawać, że marzę, by cię mieć w drużynie. Jesteś piękna - powiedziała Patrycja Markowska.
Jesteś cała muzyką, po prostu ty, twój dźwięk. Ty jesteś głosem. Ja nawet nie widzę, jak ty wyglądasz, ty nie musisz robić niczego, nawet nie musisz robić makijażu jak my, jesteś zaje*ista - powiedziała Justyna Steczkowska.

Picasa screen z TVP

Baron i Tomson mieli pytanie, czym Natalia pielęgnuje swój głos:

Czy to rozpuszczalnik czy płyn do chłodnic? Bo takiego wokalu jeszcze nie słyszałem w tym programie [...]. Niebo zwaliło się nam na dwa nasze łby w tym momencie [...]. Też marzymy, żebyś nas zaprowadziła do swojej bajki.

The Voice of PolandThe Voice of Poland screen z TVP screen z TVP

Dowiedzieliśmy się, że Natalia Sikora jest aktorką Teatru Scena Prezentacje, ponadto śpiewa w funkowym zespole Mięśnie oraz bluesowym Sikora Proniuk Duo, gdzie śpiewa... Norwida.

The Voice of PolandThe Voice of Poland screen z TVP screen z TVP

Którego trenera wybierze Natalia? Dowiecie się w najbliższą sobotę o godz. 20.05 w TVP 2.

Varg

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.