Małgorzata Socha jest W CIĄŻY?!

Ciąża znanej aktorki zbiegła się z ciążą odgrywanej przez nią serialowej bohaterki?

Wprawdzie nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, ale zahuczało od plotek, że Małgorzata Socha i jej mąż, Krzysztof Wiśniewski, spodziewają się dziecka. Jak donosi donosi informator "Na żywo",  aktorka radosną nowiną podzieliła się z jedną z przyjaciółek

Gwiazda i jej mąż wprost oszaleli ze szczęścia, gdy okazało się, że zostaną rodzicami. Całe wieczory spędzają na wymyślaniu imion dla maleństwa, a przecież nie wiedzą jeszcze jakiej będzie płci - czytamy w tygodniku relację informatora.

Małgorzata SochaMałgorzata Socha Avon/mat.prasowe Avon/mat.prasowe

Informacja ta nie jest wielkim zaskoczeniem. Aktorka od dawna wspominała jak ważne jest dla niej macierzyństwo. W wywiadzie dla "Vivy" przyznała się wręcz, że zazdrości innym kobietom ciąży, a przed czterdziestką planuje przynajmniej trójkę dzieci.

Gdy teraz na planie serialu "Prosto w serce" widzę Anię Muchę w ciąży, myślę: Jak by to było, gdybym to ja była w ciąży? Śmieję się, że chyba jedno dziecko to dla mnie za mało. Z moją energią muszę mieć od razu co najmniej dwoje, bo tylko wtedy byłabym się w stanie zamęczyć. Jedno to ja bym zamęczyła - powiedziała Socha.

33-letnia aktorka miała więc coraz mniej czasu, aby zrealizować ten scenariusz. Pod koniec ubiegłego roku pytana o plany powiększenia rodziny, przyznawała, że z mężem starają się o dziecko.

Niestety, nie spodziewam się dzidziusia. Gdybym spodziewała się, bardzo bym się cieszyła. Trzymajcie za mnie kciuki - powiedziała "Super Expressowi" Socha.

Małgorzata Socha i Krzysztof WiśniewskiMałgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski KAPIF KAPIF

Być może kciuki okazały się pomocne.

Małgosia ugruntowała swoją pozycję zawodową, wie że teraz może pozwolić sobie na urlop macierzyński - twierdzi informator, którego cytuje tygodnik "Na żywo".

Rzeczywiście nic nie zapowiada żadnych trudności zawodowych. Na planie "Przyjaciółek" aktorka będzie pracować do końca lutego, a "Na Wspólnej" dziwnym trafem jej bohaterka także spodziewa się dziecka. Także prywatnie wszystko wydaje się być przygotowane na nowy rozdział. Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski niedawno zakończyli budowę domu w jednej z podwarszawskich miejscowości.

Aktorka już teraz myśli o tym, aby zachować dobrą formę.

Stawia na zdrowe odżywianie i systematyczny ruch pod okiem instruktora Piotra Łukasiaka, którego poleciła jej Anna Mucha, jej dobra koleżanka. Tak jak Ania, Małgosia nie chce przytyć za wiele w ciąży, a po porodzie chce szybko wrócić do formy - mówi w tygodniku przyjaciółka gwiazdy.

Sądzicie, że Socha stanie się równie popularną mamą jak Anna Mucha ?

Zobacz wideo

emjot

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.