Kulig, Szarek i Kożuchowska w takiej samej sukience! Która wygląda najlepiej?

Joannie Kulig, Annie Szarek i Małgorzacie Kożuchowskiej spodobał się ten sam model sukienki.

Joanna Kulig , Anna Szarek i Małgorzata Kożuchowska mają najwyraźniej podobny gust. Wszystkie trzy założyły taką samą kreację: krótką niebieską sukienkę z cekinami z atelier Gosi Baczyńskiej. W dodatku zarówno Kulig, jak i Szarek w tym czasie miały bardzo podobne fryzury, co sprawiło, że wyglądały niemal jak bliźniaczki!

Jako pierwsza założyła ją Anna Szarek na Bal Dziennikarzy w lutym 2012. O pięknej aktorce zrobiło się ostatnio głośno, bo asystent jej partnera, prezesa GPW Ludwika Sobolewskiego, nakłaniał do inwestowania w film, w którym miała zagrać. Anna Szarek do kreacji dobrała czarne botki, a jej zgrabne nogi w krótkiej sukience wyglądały na wyjątkowo długie.

Anna Szarek, Ludwik Sobolewski.Anna Szarek, Ludwik Sobolewski. WBF WBF

Niebieska błyszcząca kreacja spodobała się także Małgorzacie Kożuchowskiej, bo założyła ją na imprezę Plejada Top Ten w maju 2012. Kożuchowska dobrała do niej sandałki i torbę na ramię, co, naszym zdaniem, kłóciło się z eleganckim stylem sukienki.

Małgorzata Kożuchowska.Małgorzata Kożuchowska. Kapif Kapif

Prawdziwą furorę zrobiła Joanna Kulig, która pojawiła się w tej samej sukience na Złotych Kaczkach w grudniu 2012. Aktorka, która jest zazwyczaj nieco na bakier z modą i woli luźny styl, tym razem kusiła seksapilem! Kulig dobrała do sukienki szpilki w kolorze nude i czarną kopertówkę. Wyglądała zjawiskowo, ale w końcu tytuł zobowiązuje: Kulig, jako jedyna Polka, została uznana przez amerykański portal Sfgate za jedną najbardziej elektryzujących gwiazd na świecie.

Joanna KuligJoanna Kulig Kapif Kapif

Która z nich wygląda w tej sukience najlepiej?

Vic

Która aktorka wygląda w tej sukience najlepiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.