Miała OŚMIU kochanków w jednym czasie! Nie wie, który jest ojcem jej dziecka!

Można pozazdrościć wigoru.

Jeszcze niedawno media bulwersowała rozwiązłość Silvio Berlusconiego. Tymczasem równie temperamentnego polityka mają także Francuzi. Mowa o Rachidzie Dati, minister sprawiedliwości w rządzie Nicolasa Sarkozego , która w jednym czasie miała aż 8 kochanków!

BENAINOUS-POOL/SIPA/BENAINOUS-POOL/SIPA

Szczegóły alkowy Dati wyszły na jaw przy okazji ostatniego procesu Rachidy i jednego z jej kochanków. W styczniu tego roku minister urodziła córkę o imieniu Zohra, nadal jednak oficjalnie nie wiadomo, kto jest ojcem dziewczynki. Dati stara się zmusić w sądzie byłego kochanka, majętnego biznesmena, Dominique'a Desseigne do uznania dziecka. Sprawa nie jest jednak taka prosta.

SIPA/EAST NEWS/LE FLOCH/NIKO/SIPA

Według DailyTelegraph biznesmen nie chce poddać się testom DNA, ponieważ jego obrońca ujawnił, że nie tylko jego klient cieszył się względami pięknej pani minister. Okazało się, że w tym samym czasie kobieta sypiała z siedmioma innymi mężczyznami. I to nie byle jakimi! Jak donosi DailyTelegraph , na liście kochanków Dat i miał się znaleźć m. in. brat Sarkozy'ego, prezenter telewizyjny, a także prokurator generalny Kataru.

Fot. Sipa/East News

Nieoficjalnie jednak mówi się, że ta lista może być dłuższa. Swego czasu plotkowano, że Rachidzie uległ nawet sam Nicolas Sarkozy.

zuz

Więcej o: