Kasia Smutniak: Dziś jestem w stanie żyć w symbiozie, mając w sercu dwie osoby

Modelka szczerze opowiedziała o tym, jak poradziła sobie z tragiczną śmiercią męża i o miłości do nowego partnera.

Kasia Smutniak , polska modelka i aktorka robiąca zagraniczną karierę, gościła dziś w " Dzień dobry TVN ". Bardzo szczerze opowiedziała o tym, jak poradziła sobie z tragiczną śmiercią męża i o swoim nowym partnerze.

Partner Kasi, włoski aktor Pietro Taricone, zmarł na oczach Kasi i ich 6-letniej córki Sophii, w wyniku wypadku spadochronowego w czerwcu 2010 r. Ta informacja poruszyła cały świat. Latanie było wspólną pasją Kasi i Pietro. Tragiczny wypadek przewartościował jej życie:

Dzisiaj jako Kasia skakałbym codziennie, ale jako mama nie mogę sobie na to pozwolić - odpowiedziała w " Dzień dobry TVN ".

Pietro Taricone i Kasia Smutniak byli razem tacy szczęśliwi. Stworzyli taką kochającą się rodzinę... Aż trudno uwierzyć, że już go z nami nie ma.Pietro Taricone i Kasia Smutniak byli razem tacy szczęśliwi. Stworzyli taką kochającą się rodzinę... Aż trudno uwierzyć, że już go z nami nie ma. OLYCOM/BUSI DAVIDE OLYCOM/BUSI DAVIDE

Teraz Smutniak znów znalazła bratnią duszę. Na festiwalu w Wenecji towarzyszył jej nowy partner, przystojny producent filmowy - Domenico Procacci:

Jeśli jest druga osoba, to jest ona dla Ciebie zwierciadłem i ja taką osobę znalazłam - powiedziała Kasia.

Kasia SmutniakKasia Smutniak EastNews EastNews

Jednak w sercu Smutniak wciąż tli się miłość do tragicznie zmarłego Pietro:

Łatwiej jest pożegnać się z kimś, kiedy związek się skończy: kiedy z kimś się pokłócisz, możesz definitywnie zakończyć stary związek. Wiem, że tylko niektóre rzeczy kończą się śmiercią, ale jak się nie kłócisz, to to się nigdy nie skończy - wyznała.

Modelka jest jednak w stanie pogodzić uczucie do męża i nowego partnera:

Dziś jestem w stanie żyć w symbiozie, mając w sercu dwie osoby - powiedziała w szczerym wywiadzie.

Kasia SmutniakKasia Smutniak East News East News

Vic

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.