Kotek Express: Kraków oszczędza na szkołach. Uczniowie muszą przynosić latarki; Tragiczny wypadek nastolatków pod Praszką; Olejnik krytykuje Tuska: On nie robi nic

Dziś 6 marca. Ghana obchodzi Święto Niepodległości. Urodziny obchodzi Agnieszka Radwańska, polska tenisistka. Do wakacji pozostało 114 dni!

Kraków oszczędza na szkołach

W klasach pali się co druga żarówka, a kaloryfery są skręcone do minimum - uczniowie skarżą się, że nic nie widzą, a dyrektor twierdzi, że nie ma pieniędzy. Tak wygląda oszczędność po krakowsku. - Oszczędzamy na papierze, środkach czystości. Aż wstyd o tym mówić - dodają dyrektorzy. Uczniowie muszą przynosić do szkoły latarki, żeby dobrze widzieć! VIII LO w Krakowie nie ma pieniędzy na to, aby poprawić warunki nauczania. Co o tym sądzicie?

Tragiczny wypadek samochodowy pod Praszką. Dwoje uczniów nie żyje

Do tragicznego wypadku doszło dziś pod Praszką. Zginęło w nim dwoje uczniów, a troje jest ciężko rannych. W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Praszce została ogłoszona żałoba. 18-latka jadąca renault megane na łuku drogi straciła panowanie nad samochodem i zjechała na przeciwny pas, gdzie zderzyła się z toyotą hilux kierowaną przez 32-latka. Renault podróżowało pięć osób: cztery 18-latki i jeden 16-latek, wszyscy z miejscowości, które leżą już w województwie łódzkim. Nieostrożna jazda?

Szef wielkopolskiego sanepidu w sprawie afery solnej: Tej soli rodzinie bym nie dał

Wielkopolski sanepid w przebadanych partiach soli przemysłowej nie znalazł groźnych substancji. Część produktów spożywczych zostanie więc na półkach sklepowych. Szef sanepidu mówi jednak "Gazecie", że swojej rodzinie by jej nie dał. Boicie się, że jest zatruta?

Co sprawiło, że doszło do zderzenia dwóch pociągów?

Co sprawiło, że doszło do czołowego zderzenia dwóch pociągów? "Fakt" postawił tezę, że dyżurny ruchu ze Starzyn mógł myśleć, że rozjazd trzeba przestawić w związku z pociągiem "Gubałówka" z Zakopanego do Warszawy, który miał tego dnia nie jechać. Okazało się jednak, że skład jechał. Dyżurny ruchu jest więc winny tej tragedii?

Olejnik: Gabinet Tuska po prostu nie działa. Zaliczają wpadkę za wpadką, a on nic

Po zwycięstwie w drugich wyborach parlamentarnych z rzędu zamknął się w swoim gabinecie i zniknął - mówi o premierze Monika Olejnik w najnowszym numerze "Gali". W rozmowie z magazynem zarzuca premierowi, że ten nie reaguje na wpadki swoich ministrów. Zgadzacie się z nią?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.