Sekrety nowego faceta Adele. To dla NIEGO schudła!

Kilka ciekawostek o ukochanym piosenkarki.

Brytyjska piosenkarka Adele od kilku tygodni spotyka się z mężczyzną o polsko brzmiącym nazwisku, Simonem Koneckim. To dla niego schudła, podobno, aż 25 kilogramów. Ostatnio pojawiły się informacje, że ukochany artystki jest żonaty i zostawił dla niej swoją rodzinę. Adele zdementowała te doniesienia. Na swojej oficjalnej stronie napisała:

To jest pierwszy i ostatni raz, kiedy komentuję mój związek z Simonem. Simon jest rozwiedziony od czterech lat. Wszyscy bliscy życzą nam wszystkiego najlepszego i vice versa. Takie są fakty.

Co jeszcze wiemy o tajemniczym i rozwiedzionym chłopaku Adele?

Jest o 14 lat starszy od 23-letniej piosenkarki. Jak donosi brytyjski dziennik DailyMail , w 2004 roku wziął ślub ze stylistką Clary Fisher. Pracował wtedy w firmie inwestycyjnej i świetnie im się powodziło, mieszkali w jednej z lepszych dzielnic Londynu. Ale kiedy Simon zrezygnował z pracy w biznesie i założył organizację charytatywną "Drop4Drop", w małżeństwie pojawiły się problemy. Urodziła im się córka (dziś pięcioletnia), ale związek nie przetrwał.

Simon pochodzi z bogatej rodziny. Uczył się w prestiżowym Eton College, do którego uczęszczał także książę William. Jego rodzice mają willę w Miami wartą ok. 5 milionów złotych. Ostatnio paparazzi przyłapali parę na Florydzie, gdzie podobno odwiedzali rodzinę Simona.

Adele i Simon Konecki.Adele i Simon Konecki. screen z www.thefrisky.com/2012-01-05/5-things-to-know-about-adeles-new-boyfriend-simon-konecki/

Jego fundacja "Drop4Drop" zaopatruje biedne kraje w wodę pitną. Znajomi nazywają go "Swampy", czyli "Bagienny", "Bagnisty". Twierdzi, że to najprawdopodobniej ze względu na jego długą brodę i lewicowe poglądy. Nadano mu także przydomek "The Waterboy" ("Wodny chłopak"). W swojej firmie z chęcią zatrudniłby amerykańskiego rapera Snoop Dogga.

Naszym zdaniem Konecki jest łudząco podobny do amerykańskiego aktora Zacha Galifianakisa.

.. .

Jax

Zobacz także:

Mówiły, że lubią swoje krągłości... I schudły!

5 sposobów na schudnięcie według Adele

Adele schudła dla chłopaka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.