Bela wciąż na topie! Zobacz jej najnowszą sesję

Piękna i tajemnicza.

Droga top modelki Małgorzaty Beli w modelingu zatacza koło - w 1998 roku debiutowała w Paryżu, między innymi na pokazie Givenchy. Teraz jej zdjęcie zdobi okładkę francuskiego magazynu "Le Monde"! Ale na pewno nie znaczy to, że kariera Beli chyli się ku końcowi. Wręcz przeciwnie.

W bożonarodzeniowej sesji Małgosia Bela prezentuje się zjawiskowo. Zdjęcia przywodzą na myśli klimat "Alicji z Krainy Czarów", są jednocześnie nieco futurystyczne - modelka pozuje w wyrazistym, barwnym makijażu i olbrzymiej blond-peruce. Bajkowo i tajemniczo.

Podczas gdy wszyscy szaleją na punkcie Anji Rubik , inna nasza "eksportowa" modelka utrzymuje się na szczycie już od przeszło dekady! Bela zdecydowanie nie wygląda na swoje 34 lata. Sesją dla francuskiego magazynu udowadnia, że wiele jeszcze może zdziałać w modelingu.

Magazyn " Le Monde " umieścił całą sesję w swoim  modowym dodatku . Fotografował Belę Christian Anwander, za niesamowitą stylizację sesji odpowiadała Polka, Aleksandra Woroniecka. Oto próbka tego wspaniałego dzieła:

Małgorzata Bela.Małgorzata Bela. Le magasin du monde

Małgorzata Bela.Małgorzata Bela. Le magasin du monde

Zobaczcie wszystkie zdjęcia w modowym dodatku magazynu "Le Monde" . Naprawdę warto!

ix

Zobacz także:

Wybieramy wpadki roku 2011 cz. 3: Wpadki celebrytów. GŁOSUJCIE!

One przyznały się do poprawiania urody

Gosia Kosik chce się wylansować na dziecku?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.