22:07:42 Wybór w drużynie Nergala był bardzo trudny, bowiem Monika Urlik i Damian Ukeje są dwójką niezwykle utalentowanych uczestników. Nergal przyznał Ukeje 60 punktów a Urlik 40. Ostatnim finalistą jest Damian Ukeje.
22:03:14 Kolejnym finalistą jest Mateusz Krautwurst! Pokonał Filipa Moniuszkę. Kayah przyznała obu uczestnikom po 50 punktów. O tym kto zostanie zdecydowali więc widzowie.
22:01:34 Kolejnym finalistą jest Antek Smykiewicz z drużyny Piaska. Rafał Brzozowski otrzymał od Piaska 35 punktów a Antek Smykiewicz otrzymał 65 punktów. Widzowie też byli za Smykiewiczem.
21:57:56 Pierwszym finalistą jest Piotr Niesłuchowski. Z Niesłuchowskim przegrała Galewska, która od Dąbrowskiej otrzymała 40 punktów. Niesłuchowski dostał 60. Po ogłoszeniu wyników Niesłuchowski zaprezentował swój debiutancki singiel ''There is Nothing Wrong''. Trzeba przyznać, że utwór jest na światowym poziomie.
21:45:19 Teraz liczone są głosy i niedługo poznamy finałową czwórkę. O tym, kto przejdzie dalej decydują trenerzy i widzowie. Trenerzy dzielą 100 punktów między dwóch uczestników.
Rafał Brzozowski otrzymał od Piaska 35 punktów do 65 dla Antka Smykiewicza.
21:25:44 Aleksandra Galewska śpiewa w duecie z Piotrem Niesłuchowskim.
21:14:38 Piotr Niesłuchowski śpiewa ''Crazy in Love'' Beyonce
21:08:32 Moniuszko i Krautwurst śpiewają "'This Love''
21:04:48 Antek Smykiewicz śpiewa ''Can't Get You Out of My Head''
Ktoś musi zadzwonić do Makowieckiego i powiedzieć mu, żeby poszedł otworzyć sklep warzywny, bo jesteś ty - powiedział Darski.
21:01:36 Po występie Aleksandry Galewskiej Kayah podziękowała jej za obecność w programie
Pamiętajcie, że Ola chce do finału jak E.T. do domu - powiedział Hubert Urbański.
Na kogo będziecie głosować?
20:55:51 Rafał Brzozowski i Antek Smykiewicz śpiewają ''Dude (Look Like a Lady)''. Ten duet jest niestety nieco słabszy niż duet Ukeje i Urlik
20:45:37 W przerwie między występami uczestników śpiewa Ive Mendes. Brazylijska piękność nie dorasta jednak uczestnikom do pięt. Mendes próbowała flirtować z Nergalem podchodząc do niego podczas występu a Darski wyglądał na wyraźnie zawstydzonego.
20:40:31 Monika Urlik śpiewa ''Think'' Arethy Franklin.
Zastanawiam się czy kolega z wąsem nie wypuszcza świnki pod nogi Damiana Ukeje - powiedział Paisek po występie Urlik.
Gdyby ta piosenka była kobietą musiałbym się jej oświadczyć i pilnować - powiedział Adam Darski.
Finał bez Moniki byłby jak Behemoth bez Nergala - dorzucił Urbański.
20:35:15 Mateusz Krautwurst zaśpiewał ''I Believe I Can Fly''. Na scenie towarzyszył mu chór, który Krautwurst sam zorganizował za pomocą Facebooka. Dąbrowska stwierdziła, że wyglądało to nieco kiczowato.
20:30:08 Damian Ukeje i Monika Urlik zaśpiewali ''Light my Fire''.
Ja po prostu zazdraszczam Nergusiowi - powiedziała Kayah. I wąsów też - powiedział Urbański. Jak będę chciała to sobie zapuszczę wąsy, a co - skwitowała Kayah. Ja jestem tatą. To jest moja córka, to jest mój synek - włączył się do dyskusji Nergal. Cześś tato - powiedział Ukeje. No cześć - odpowiedział nowy, wąsaty tata.
Czy widzieliście wąs Adama Darskiego? :) Tak na marginesie.
20:25:12 Rafał Brzozowski zaśpiewał ''You Can Leave Your Hat On''
Jak zobaczyłam piosenkę na liście to się zastanawiałam czy ten nasz Johnny Bravo udźwignie tę piosenkę. To było twoje najlepsze wykonanie - podsumowała występ Ania Dąbrowska.
20:19:03 Filip Moniuszko dał czadu. Zaśpiewał ''Rock DJ''.
Słyszałem, że wąs ci się stroszył - powiedział po występie Moniuszki Hubert Urbański czekając na komentarz Adama Darskiego.
Jeśli ta piosenka byłaby książką musiałbym ją podrzeć i wyrzucić - powiedział Nergal.
I tak cię lubię - odpowiedział Moniuszko.
20:10:06 Rozpoczynamy relację z półfinałowego odcinka programu ''The Voice of Poland''. Dziś, spośród ośmiu uczestników, tylko czterech przejdzie do wielkiego finału. Program rozpoczął występ Damiana Ukeje, który śpiewa z grupą Lipali.
Macie swojego faworyta? Kto dziś odpadnie?