Mąż zastraszał Jennifer Lopez?

Zamieszanie wokół rozwodu Jennifer Lopez jest coraz większe. Znajomi piosenkarki postanowili zdradzić mediom prawdę na temat jej związku z Markiem Anthony'm. Nie było tak sielankowo, jak mogło się wydawać. A powodem ich rozwodu są nie tylko pieniądze...

Jak się okazuje, Jennifer Lopez miała prawo czuć się w małżeństwie... zaszczuta. Znajoma piosenkarki wyjawia, że Marc nigdy nie ufał swojej żonie, w związku z czym nieustannie ją kontrolował:

Marc nigdy jej tak naprawdę nie ufał. Pojawiał się niezapowiedziany, gdy ona siedziała na krześle fryzjera, albo u manicurzystki. Zdarzyło mu się wpaść na obiad, na który zaproszone były jedynie same kobiety. Nigdy go nie zdradziła, jednak on wszędzie doszukiwał się dowodów na to, że spotyka się z kimś na boku. Czytał jej smsy i maile. Złapała go na gorącym uczynku na początku roku.

Jennifer musiała sobie też radzić z nieustannymi awanturami. Podobno pilnowała jedynie, aby nie widziały ich dzieci. A było co oglądać...

Miał tendencję do rzucania przedmiotami, gdy wpadał w furię. Rzucał ramkami do zdjęć, ozdobnymi wazami, czy pilotami od telewizorów. Kopał meble.

A wyglądali na tak szczęśliwą parę...

Przypomnijcie sobie ich wspólny występ, na którym Jen tańczy dla męża gorącą salsę:

 

Co o tym sądzicie?

Zobacz także:

Jennifer Lopez rozwodzi się z mężem!

Jennifer Lopez za milion dolarów!

Jennifer Lopez szuka talentów

Więcej o: