Paula Abdul odeszła z jury amerykańskiego "Idola". Swoich wielbicieli i miłośników programu poinformowała o tym na Twitterze. Simon Cowell o pomoc poprosił swoją znajomą Victorię Beckham .
Ze smutkiem w sercu, zdecydowałam się nie wracać do "Idola".
W amerykańskich magazynach pojawiła się plotka, że "Posh" za jeden odcinek dostanie 155 tysięcy funtów (ponad 750 tysięcy złotych). Jak na razie Vicky ma zakontraktowany jeden gościnny występ . Na temat dalszych trwają rozmowy.
Może wreszcie pani Beckham uda się zaistnieć za Oceanem . Zabiega o to od dłuższego czasu z marnym skutkiem .
Amerykańska wersja "Idola" cieszy się największą oglądalnością spośród wszystkich show w USA. Gromadzi niemal 30 milionową publiczność. Paula Abdul zdecydowała się odejść z programu po ośmioletniej współpracy. Piosenkarka była niezadowolona z niskiej gaży jaką jej zaproponowano. Koledze z jury Ryanowi Seacrestowi zaproponowano kilkadziesiąt milionów dolarów, a jej ledwie kilka.