Christian "Batman" Bale aresztowany za napaść na własną matkę!

Siostra i matka aktora doniosły na niego policji!

Christian Bale , gwiazdor nowego filmu o przygodach Batmana po tytułem "Mroczny rycerz", stracił panowanie nad sobą w swoim pokoju w hotelu Dorchester i zatakował swoja matkę i siostrę. Obie panie zgłosiły się na posterunek policji w Hampshire, gdzie zgłosiły oficjalną skargę na aktora .

Batman został zatrzymany, jednak policja zezwoliła mu na pojawienie się na europejskiej premierze "Mrocznego rycerza" w londyńskim West Endzie. Aktor miał być dopiero przesłuchany. Przed jego aresztowaniem, osoba z policji zdradziła dziennikowi "The Sun":

To była bardzo trudna sytuacja, jednak byłoby to niewłaściwe, aby zepsuć europejską premierę filmu z powodu skargi, której słuszność nie została jeszcze udowodniona. Pan Bale w najbliższym czasie będzie musiał się zgłosić do nas i wyjaśnić okoliczności całego zajścia.

Bale pojawił się na premierze w otoczeniu swoich ekranowych partnerów - Sir Michaela Caine'a , Aarona Eckharta i Maggie Gyllenhaal . Aktor był spokojny, podpisywał autografy i rozmawiał z fanami. Może myślał, że wina nie zostanie mu udowodniona. Niestety, pomylił się.

MK

Zobacz także :

Bale zaatakował, bo od dziecka występował w filmach?

"Mroczny rycerz" - premiera w Londynie. Galeria!

Wszystko o "Mrocznym rycerzu"

"Mroczny rycerz" bije rekordy wszech czasów!

Więcej o: