Hojny David Beckham!

Taki facet to skarb! David Beckham przygotował prezenty na wszystkich Spicetek! O żadnej nie zapomniał.

Pierwsza po latach trasa Spice Girls to wiekopomne wydarzenie. David Beckham , świadom wagi tego przedsięwzięcia, postanowił obdarować wszystkie dziewczyny bez wyjątku małym prezentem. Każda ze Spicetek dostała złotą bransoletkę, aby w ten sposób zapamiętać trasę po reaktywacji zespołu.

David Beckham , który jest mężem jednej ze Spicetek, Victorii , czuje się bardzo związany z zespołem i bardzo przeżywał ich pierwszy koncert w Vancouver , który odbył się w zeszłą sobotę. Przed samym występem każda z dziewczyn otrzymała od piłkarza złotą bransoletkę.

Victoria nie jest, choć mogłaby, zazdrosna o resztę koleżanek. Śmieje się czasami, że David jest tak zżyty z pozostałymi dziewczynami ze Spice Girls, że czasami myśli, iż jest mężem całej piątki, a nie tylko Posh.

Małe drobiazgi bardzo przypadły do gustu kobietom, które dumnie prezentowały na scenie.

Geri wspominała później:

Kiedy przygotowywałyśmy się do naszego pierwszego występu w Irlandii w 1998 roku, David wpadał na próby i bardzo wspierał Victorię. On jest praktycznie jak rodzina. Trzeba być twardym, aby wytrzymać ze Spice Girls!

Zaraz po wręczeniu dziewczynom prezentów, David zabrał trzech synów, zasiadł na widowni i pełen dumy z żony i reszty zespołu, oglądał występ.

Słodko...

Więcej o: