Whitney Houston wraca!

Whitney Houston wychodzi na prostą! Gwiazda uporała się z przeszłością. I wszystko na to wskazuje, że rozstanie z mężem wyszło jej na dobre! Teraz przyszedł czas na kolejne zmiany, do których Whitney przygotowywała się przez ostanie trzy lata.

Wydawało się, że już nie odbije się od dna. Piosenkarka poza problemami z mężem, walczyła z uzależnieniem do narkotyków i alkoholu. Jak wiadomo, związek z piosenkarzem Bobbym Brownem doprowadził ją do kompletnej ruiny. Whitney Houston jednak się nie poddała i po bolesnej terapii odwykowej powoli wraca do życia. Dzięki wewnętrznej sile Whitney odcięła się od toksycznego męża i kilka dni temu jej fani mogli ją zobaczyć na pierwszym od lat koncercie.

Ponad godzinny show piosenkarki odbył się w Kuala Lumpur w stolicy Malezji. Bilety na ten koncert wyprzedano na kilka miesięcy przed wydarzeniem. W czasie tego występu piosenkarka przedstawiła utwory pochodzące z przygotowywanej od kilku miesięcy płyty. Do współpracy nad albumem Whitney zaprosiła m.in. takie sławy jak: Ne-Yo, Dj Premier, R Kelly, John Legend czy Will.I.am z Black Eyed Peas.

Whitney na pierwszym od lat koncercie zaprezentowała się w znakomitej formie. Recital gwiazdy w Malezji zatytułowoano wymownie "I have nothing"...

Więcej o: