Kolejna gwiazda z Lost aresztowana!

Nad serialem "Lost" ciąży chyba jakaś klątwa - już czterech aktorów z jego obsady zostało aresztowanych za jazdę pod wpływem alkoholu lub bez prawa jazdy. Ostatnio w ręce mundurowych wpadł Daniel Dae Kim, czyli serialowy Jin.

Daniel został aresztowany za jazdę po pijanemu w czwartkową noc w Honolulu, gdzie serial jest kręcony. Aktor nie miał okazji podziwiać świat zza krat zbyt długo, już pod dwóch godzinach wychodząc za kaucją. Tyle jednak wystarczyło, by okazał głęboką skruchę:

Zasmuca mnie świadomość, że naraziłem byt życzliwych ludzi z Hawajów. Społeczności, którą uwielbiam i nazywam moim domem. Dziękuje za miłe słowa wsparcia moim przyjaciołom, rodzinie, kolegom i fanom. Tych, których rozczarowałem, mogę jedynie prosić o przyjęcie moich szczerych przeprosin. Bardzo, bardzo przepraszam.

Znacznie więcej czasu, bo aż 6 miesięcy, spędzi w więzieniu Michelle Rodriguez , która także prowadziła samochód po kilku głębszych. Początkowo jej pobyt w więzieniu miał wynosić 60 dni. Jednak miarka przebrała się, gdy Michelle okłamała sąd w sprawie prac społecznych, które miała wykonać. Za kraty zawita dopiero w grudniu. Po zdaniu testu na narkotyki i alkohol pozwolono jej na dokończenie prac nad filmem "Avatar" Jamesa Camerona. Michelelle odsiedzi wyrok w tym samym więzieniu, które teraz pewnie śni się po nocach Paris Hilton .

Prowadząc samochód pod wpływem wpadła również Cynthia Watros (Libby). Co zabawniejsze, policja zatrzymała ją 15 minut po aresztowaniu Michelle Rodriguez. Natomiast Adewale Akinnuoye-Agbaje (Mr. Eko) został oskarżony za prowadzenie auta bez prawa jazdy oraz sprzeciwianie się rozkazom policjantów.

Klątwa trwa. Kto będzie następny?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.