Lost - Zagubieni do 2010 roku

(Prawie) dobra wiadomość dla wszystkich fanów serialu "Lost: Zagubieni" - będziecie mogli śledzić poczynania waszych ulubionych aktorów jeszcze przez trzy lata! ABC (amerykańska stacja telewizyjna, w której w każdą środę emitowane są premierowe odcinki serialu) wydała oficjalne oświadczenie, w którym czytamy, że doszła do porozumienia z Damonem Lindelofem oraz Carltonem Cuse (producenci) i wyemituje jeszcze 48 odcinków "Lost: Zagubieni", co rozłoży się na trzy sezony.

No właśnie... Tutaj kończą się dobre wieści. Po rozłożeniu 48 odcinków na 3 sezony w każdym będzie ich dokładnie 16, a nie powyżej 22 jak to miało miejsce do tej pory. Również przerwy między sezonami będą dłuższe - każda będzie trwała 9 miesięcy. Nowy sezon będzie się rozpoczynał w lutym i kończył w maju.

Cóż... króciutkie sezony i dłuuugie przerwy będą wielką próbą dla fanów. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i cieszyć się z dwóch odcinków 3 sezonu, które wciąż czekają na swoją premierę w Ameryce. Po obejrzeniu finału sezonu następny odcinek dopiero za 9 miesięcy...

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.