Tomasz Kammel zarobi w grudniu 250 tysi璚y z這tych!

Kr鏊 cha速ur rusza na 這wy. Tylko w grudniu poprowadzi 15 imprez!

Organizatorzy różnych imprez czy pokazów mody, gdy szukają prezentera, przeważnie zatrudniają Kammela. Nawet się zrymowało. Kammel to król chałtur. Gdy Jedynka zerwała z nim kontrakt, prowadzenie imprez było jego jedynym źródłem utrzymania. Teraz jako wielka gwiazda Dwójki, jest jeszcze bardziej rozchwytywany. Jak pisze "SE" tylko w grudniu Kammel za każdą z 15 imprez, którą poprowadzi weźmie od 15 do 20 tys. złotych.

Tomasz poprowadzi w tym roku jedną z imprez sylwestrowych. Za udział w takim przedsięwzięciu może zgarnąć spokojnie ponad 20 tys. zł - mówi "SE" organizator imprezy.

W grudniu jest organizowanych mnóstwo imprez oraz pokazów mody, dlatego wiele gwiazd może liczyć na łatwy zarobek. Beata Sadowska oraz Gra篡na Torbicka również poprowadzą około 10 imprez. Za każdą z nich wezmą po 12 tysięcy. Okres świąteczny to też dobry czas dla kabareciarzy. Najpopularniejsze kabarety w Polsce takie jak Ani Mru-Mru czy Mumio mają już zaplanowane po 20 imprez! Oczywiście otrzymają za nie nawet po 25 tysięcy złotych. Tyle, że członków kabaretu jest paru, więc będą musieli się tą sumą podzielić. A Kammel ? Całe wynagrodzenie wpadnie do jego kieszeni. Będzie miał na prezenty i waciki dl Kasi.

Wi璚ej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.