Wiśniewski chce zabrać dzieci Mandarynie

Michał Wiśniewski znowu w wysokiej formie. Tym razem deklaruje w "SE", że zabierze Mandarynie dzieci, bo "Ania będzie lepszą matką". Nowa Wiśniewska dotrzymuje mężowi kroku. Ujawniając, że znowu jest w ciąży powiedziała: Eti wreszcie będzie miała rodzeństwoTo bardzo miłe dla Xaviera i Fabienne. Już niedługo nowa mama wytłumaczy im, dlaczego niektóre dzieci są lepsze od innych.

Według "Super Expressu" Wiśniewski wystąpił na drodze sądowej o ograniczenie Mandarynie władzy rodzicielskiej, ustanowienie kuratora dla dzieci i ustalenie miejsca ich zamieszkania u ojca. Troskliwy ojciec informuje swoją byłą żonę:

Mnie nie będziesz musiała prosić o kontakt z dziećmi, ustali to sąd

Wiśniewski skarży się, że Mandaryna nie pozwalała mu spotykać się z dziećmi, nie odbierała od niego telefonów.

Bardzo mnie to jako ojca boli

Przypominamy, że dobry tata od dawna nie widział się z dziećmi, bo bawił ze ślubem w Las Vegas.

embed

Z innej beczki, nowa Anna Światczak to prawdziwa patriotka. Cytujemy za oficjalnym blogiem Ani i Michała.

Oczekując na nasz lot spotkaliśmy Pana Prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Spędziliśmy podróż w swoim towarzystwie. Prezydent okazał sie przesympatycznym człowiekiem. Aż zatęskniłam za jego prezydenturą pełną klasy, ważenia słów i otwartego nastawienia do świata. Jak przystało na fanów zroblismy sobie okazjonalne zdjęcia rodzinne :-) Przełomem dla mnie okazał się moment kiedy lądowaliśmy w Warszawie. Był poranek, słońce oświetlało ziemię.
I teraz nie wiem czy to obecność zacnego gościa czy ta piękna pogoda ale zobaczyłam kraj jakiego częścią chcę się czuć. Nie dlatego, że to moja ojczyzna i tak trzeba ale dlatego, że to mój kraj.

Wzruszające.

Więcej o: