Klaudia El Dursi przeprasza za reklamę płaszcza w poście, który dotyczył wyroku TK. "Przyznaję, że było to niefortunne"

Klaudia El Dursi, prowadząca "Hotelu Paradise", wywołała burzę, oznaczając markę płaszcza w poście o wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Teraz przeprasza internautów.

Czwartkowy wyrok Trybunału Konstytucyjnego, w którym orzeczono aborcję w przypadku ciężkich wad lub śmiertelnych chorób płodu za niezgodną z Konstytucją, wywołał falę protestów. Gwiazdy chętnie zabierają głos w tej sprawie - zrobiły to między innymi Anja Rubik, Małgorzata Kożuchowska czy Martyna Wojciechowska. Swoją opinię przedstawiła również Klaudia El Dursi, znana z programów "Top Model" i "Hotel Paradise".

Zobacz wideo

Klaudia El Dursi przeprasza za oznaczenie marki płaszcza przy ważnym poście

Klaudia El Dursi, modelka i prowadząca "Hotelu Paradise", w poście opublikowanym kilka dni temu odniosła się do wspomnianego wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Co więcej, na zdjęciu, do którego komentarzem był wpis, oznaczyła markę płaszcza. Internautom nie spodobał się ani dosyć krótki i enigmatyczny podpis, ani fakt, że El Dursi użyła tak aktualnego i ważnego tematu, jakim są protesty kobiet, aby reklamować markę odzieżową. 

 

Influencerka postanowiła więc przeprosić. Dodała nowe ujęcie, w opisie którego odniosła się do kontrowersji oraz dodała:

Przyznaję, że było to niefortunne i nierozważne, przede wszystkim ze względu na powagę tematu. Nie miałam zamiaru go deprecjonować, ani nikogo urazić, dlatego chciałabym Was przeprosić. Żyjemy w ciężkich czasach. Musimy walczyć o prawa, które nam się należą, a straciłyśmy je tak po prostu, z dnia na dzień. W tej walce jestem z Wami solidarna - pisze El Dursi.

Na koniec jeszcze raz przeprosiła.

 

Tym razem internauci byli dla niej bardziej łaskawi.

Dostałaby Pani i tak zapytania skąd ten płaszcz.
Mnie to nie uraziło. Już nie bądźmy tacy delikatni... - czytamy w instagramowych komentarzach.

Inni internauci twierdzą, że przeprosiny to bardzo dojrzała postawa.