Wściekły Jarosław Jakimowicz odpowiada Marcinowi Wójcikowi. "Gdyby ci zaproponowali 10 tys. to mordę byś trzymał krótko!"

Jarosław Jakimowicz zdecydował się publicznie odpowiedzieć na list Marcina Wójcika. Aktor w dosadny i niekulturalny sposób zwrócił się do kabareciarza.

Marcin Wójcik, który od 1999 roku tworzy wraz z Michałem Wójcikiem i Waldemarem Wilkołekiem kabaret Ani Mru-Mru, opublikował ostatnio list otwarty do TVP. W facebookowym poście mogliśmy przeczytać o tym, że kabareciarz odrzucił zaproszenie stacji czy też, że programy informacyjne emitowane przez publicznego nadawcę "zakłamują rzeczywistość". Wójcik w swoim liście wspomniał również Jarosława Jakimowicza. Aktor postanowił publicznie mu odpowiedzieć.

Zobacz wideo A co Kurdej-Szatan uważa o roszadach w TVP?

Jarosław Jakimowicz odpowiada Marcinowi Wójcikowi

Jarosław Jakimowicz jest nową gwiazdą telewizji publicznej. U boku Magdaleny Ogórek prowadzi program "W kontrze", który emitowany jest na antenie TVP Info. Wszystko wskazuje na to, że słowa Marcina Wójcika bardzo zabolały niedoświadczonego prezentera. Na swoim Instagramie opublikował wpis, w którym skrytykował działanie kabareciarza.

Z cyklu twardziele z charakterem Marcin Wójcik zapraszał mnie kiedyś na spektakle. Miałem wrażenie, że się lubimy. Mamy do siebie numery telefonów. Właśnie wywołał mnie z imienia i nazwiska do tablicy swoim oświadczeniem, które przysłano mi dzisiaj oczywiście. W dobrej wierze z 10 znajomych - zaczął wypowiedź.
 

W dalszej części wpisu, aktor poinformował, że napisał do Wójcika również wiadomość prywatną. Ten mu jednak nie odpisał, a Jakimowicz postanowił obrazić swojego byłego już chyba kolegę.

Napisałem, co myślę na ten temat do niego prywatnie, ale bez odpowiedzi?? Państwo macie screen. Mimo to, że ma mój nr nigdy nie zadzwonił i nie zapytał A DLACZEGO TY TAK MYŚLISZ? Odezwał się w nim heroiczny twardziel, który ma w d. TVP PIS?? OK, pokaż twardzielu, ile zarobiłeś w tej i dzięki tej telewizji kasy? Ty i agencja która ciebie reprezentuje? Akurat ich stawki uchodziły za chore, ale zawsze im tego gratulowałem. Co do jakiego projektu nie dogadałeś się z TVP, że tak im się odgrywasz?

Z każdym kolejnym zdaniem aktor nakręcał się jeszcze bardziej. Na koniec nawiązał do kwestii finansowych.

Zwykły Polak nie zarabia tyle przez pół życia, a Ty idealnie wpisujesz się w grono tzw. gwiazd TVP, które po rozstaniu piszczą, jakie to bagno, bo nie są już u tzw. żłoba. A i jeszcze jedno, w tym samym programie ROBERT GÓRSKI występował wcześniej i dostawał dokładnie takie same pieniądze, dlaczego jego nie zaatakujesz? Gdyby Ci zaproponowali 10 tys. to mordę byś trzymał krótko.

Mamy nadzieję, że panom uda się porozmawiać prywatnie. Lepiej wziąć kilka głębokich oddechów, zanim po raz kolejny opublikuje się obrażający kogoś post.

Więcej o: