Dawid Ogrodnik z całą pewnością jest zaliczany do grona najpopularniejszych i najbardziej uznanych polskich aktorów. Na temat jego życia prywatnego pojawia się jednak wiele pogłosek. W końcu postanowił się do nich odnieść. Plotki były związane z żoną aktora, która jest psycholożką. Ogrodnik stwierdził, że nieprawdziwe informacje mogą nieść ze sobą spore niebezpieczeństwo.
Wiadomo, że przez kilka lat Dawid Ogrodnik był związany z aktorką Martą Nieradkiewicz. W 2018 roku na świat przyszła ich córka, ale związek aktorskiej pary nie przetrwał próby czasu. Niedawno Dawid Ogrodnik stanął na ślubnym kobiercu z Pauliną Bernatek. To psycholożka, którą aktor poznał na planie głośnego filmu "Johnny". W przestrzeni medialnej zaczęły krążyć informacje, że Bernatek to nie tylko żona, ale też terapeutka Ogrodnika. Teraz postanowił zabrać głos w tej sprawie.
W opublikowanym na Instagramie oświadczeniu Dawid Ogrodnik stanowczo zaprzeczył, jakoby jego żona miała być też jego terapeutką. Aktor stwierdził, że takie plotki zagrażają karierze jego partnerki i stwarzają niebezpieczeństwo. Zapowiedział, że podjął już kroki prawne w tej sprawie, a o cały szum obwinia "śmieciowego dziennikarza". "Gdyby tak było, miałaby zakaz wykonywania zawodu i od pierwszej chwili, kiedy ‘śmieciowy dziennikarz’ wymyślił sobie tę historię, zgłosiliśmy to do odpowiednich instytucji terapeutyczno-psychologicznych, żeby mieli jasność w tej sprawie" - napisał Ogrodnik na Instagramie. Jednocześnie aktor potwierdził, że korzysta z terapii i wyjawił imię swojej terapeutki. "Korzystam od lat z terapii, a moja cudowna Grażynka jest osobą magiczną i kłaniam się jej nisko" - wyznał.
Dawid Ogrodnik zaprzeczył też pogłoskom, jakoby jego obecna żona miała przyczynić się do zakończenia relacji z Martą Nieradkiewicz. "Paulina nikogo nie odbiła i nie miała żadnego wpływu na podjęte moje decyzje odnośnie mojej poprzedniej relacji, która zakończyła się pięć lat temu, gdyż jej wtedy nie znałem" - dodał.
Marian Lichtman o synu Krawczyka. "Niesprawiedliwie, ale..."
Anna Cieślak szczerze o małżeństwie z Edwardem Miszczakiem. Postawiła granicę
Kolejny rozwód Wiśniewskiego. Tajner ma dla niego radę: Pewne rzeczy trzeba...
Justyna Steczkowska przyjechała na targ sprzedawać warzywa. Klienci byli w szoku
Potocka bez ogródek o wysokości emerytury. "Nie byłabym w stanie opłacić nawet rachunków"
Nie żyje 35-letni aktor znany z "Gry o Tron". Zmagał się z nieuleczalną chorobą
Viki Gabor spędziła święta z ukochanym. Trojanek pochwalił się rodzinnymi kadrami
Ryszard Rynkowski skazany. Niespodziewane doniesienia z sądu
Kazik odsłonił kulisy niesławnego koncertu. "Miałem świadomość, że to jest dramat"