• Link został skopiowany

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski już po ślubie! Pan młody pokazał, jak wyglądali

Przemek Kossakowski opublikował nowe zdjęcie z Martyną Wojciechowską. Para pochwaliła się, że sformalizowała związek.
Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska,
screen Instagram @przekossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przez długi czas zapowiadali, że przygotowują się do ślubu. O zaręczynach poinformowali jednak dopiero po roku. Fani z niecierpliwością czekali więc, aż para złoży sobie przysięgę małżeńską. Stało się to 16 października, a wszystko utrzymane było w tajemnicy.

Sprawdź modne sukienki na wesele tylko na Avanti24.pl!

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska: Śpię w biżuterii. Opowiedziała o pierścionku zaręczynowym

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli ślub

W piątek wieczorem na Instagramie Przemka Kossakowskiego pojawiło się wyjątkowe zdjęcie. Podróżnik opublikował pamiątkowe selfie z żoną, Martyną Wojeciechowską. Para pochwaliła się obrączkami i piękną scenerią, w której zorganizowali przyjęcie. Wydaje nam się, że to uwielbiane przez gwiazdę Podlasie.

Dzisiaj wiele się zmieniło, choć dla nas nie zmieniło się nic. Jesteśmy małżeństwem. Życzcie nam dobrze - napisał Przemek.
 

Internauci z radością składali życzenia młodej parze. Większość z nich była z pewnością zaskoczona, że parze udało się wszystko utrzymać w tajemnicy.

I przed dziś i od dziś jesteście wspaniali, więc i wspaniałości życzę.
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Dużo zdrówka i szczęścia.
Tylko samego szczęścia i powodzenia, resztę już macie.
Wow, najlepsza wiadomość dzisiaj - ekscytowali się fani.

Gratulacje słały również gwiazdy:

Życzymy Wam samych wspaniałości i miłości. Aż ciężko opisać słowami, jak bardzo dopinguje! - napisała Marcelina Zawadzka.
Radości i spokoju - dodała Magda Mołek.

Redakcja Plotka przyłącza się do życzeń. Na InstaStories Przemka obejrzycie także nagranie z imprezy.

Więcej o: