Jessica Alba stroni od celebryckiego życia i eksponowania nagości w przemyśle filmowym oraz mediach. Pomimo tego uważana jest za jedną z najbardziej atrakcyjnych osobowości światowego show-biznesu. Gwiazda od kilku lat nie zajmuje się tylko i wyłącznie rozwojem kariery aktorskiej, ale również promowaniem własnej marki kosmetyków ekologicznych Honest Company. W związku z reklamą oferowanych przez firmę produktów Alba założyła konto na YouTubie, by wstawiać tam makijażowe tutoriale. Ostatnio podjęła wyzwanie, by wykonać letni make-up w pięć minut. Przy okazji pokazała się w naturalnej wersji. Widzicie jakąś różnicę pomiędzy jej wyglądem, gdy bryluje na salonach lub spędza czas w domowym zaciszu?
Jessica Alba postanowiła zaprezentować swoje umiejętności wizażystki, podejmując wyzwanie na YouTubie. Gwiazda próbowała za pomocą kosmetyków z własnej marki stworzyć letni makijaż w pięć minut. Na początku nałożyła na twarz krem filtrujący, który miał chronić skórę przed promieniami UV, później gąbeczką wklepała pokład i korektor pod oczy w kamieniu. W tutorialu nie zabrakło etapu konturowania twarzy różem do policzków. Jessica użyła również zalotki, tuszu do rzęs i nawilżającego balsamu do ust. Całość wyszła pięknie, jednak aktorka nie zmieściła się z wykonaniem zadania w planowanym czasie.
Największą uwagę na opublikowanym filmiku zwraca kadr, na którym Alba pokazuje się w wersji no make-up. Czy widzicie jakąkolwiek różnicę pomiędzy tym, jak wygląda "w" i "bez" makijażu? My nie!
Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda bardzo korzystnie zarówno na czerwonym dywanie, jak i w domowym zaciszu. Równie pięknie w naturalnej wersji prezentuje się Marina!
Dziękujemy za przeczytanie artykułu!
Nie żyje Agnieszka Maciąg. Znana modelka i pisarka miała 56 lat
Nowy kolor włosów Wieniawy dodał jej lat? Fryzjer gwiazd mówi wprost
Agnieszka Kaczorowska 26 listopada zabrała głos ws. "Klanu". Postawiła sprawę jasno
Agnieszka Maciąg kilka miesięcy przed śmiercią poinformowała o chorobie. Już wcześniej się z nią zmagała
Maciąg i Wolański zmagali się z poważnym kryzysem. "Z pozoru idealnie, a wewnątrz..."
Agnieszka Maciąg urodziła córkę po czterdziestce. "Mówiono, że ciąża w tym wieku może być zagrożona"
Posągowa Krupa, Opozda z ciekawym detalem. U Rozenek na evencie świetnie zagrały dodatki
Żona Piotra Adamczyka szczerze o leczeniu niepłodności. Karolina Szymczak nadaje ze szpitala: Czekamy na cud
Wydałem prawie 300 zł na świąteczny catering Gessler. Cena jak za złoto, a smak mnie zaskoczył