Friz w 2021 oświadczył się Wersow. Pamiętacie? Projekt pierścionka pochodzi z 1886 roku

Wersow w najnowszym klipie na YouTube poinformowała fanów, że jest w ciąży z Frizem. Para zaręczyła się jeszcze w 2021 roku na jednej z greckich wysp. Jak na influencerów przystało, relację z tego wydarzenia możemy oglądać w sieci. Pierścionek, którym Friz zaskoczył ukochaną, to prawdziwe cacko.

Wersow wreszcie potwierdziła krążące od kilku tygodni plotki. Zrobiła to w wyjątkowy sposób, jak na youtuberkę przystało i nagrała piosenkę, w której zwraca się bezpośrednio do swojego nienarodzonego dzieckaMy poszliśmy krok dalej i stworzyliśmy wizualizację tego, jak może wyglądać potomek. 

Najpopularniejsza para influencerów w Polsce zaręczyła się jeszcze w 2021 roku. Friz uklęknął przed ukochaną z pierścionkiem wartym fortunę. 

Zobacz wideo Wersow o codziennym życiu z Frizem. Kto gotuje, a kto zmywa naczynia?

Zaręczyny Friza i Wersow. Youtuber zaszalał z pierścionkiem. Wybrał model od Tiffany & Co. Cena powala

Friz postanowił oświadczyć się Wersow jeszcze w 2021 roku, podczas romantycznego wypadu do Grecji, kiedy para świętowała trzecią rocznicę związku. Jak na prawdziwego romantyka przystało, Friz uklęknął przed ukochaną i zza pleców wyciągnął pierścionek z imponującym kamieniem. Oczywiście ten ważny moment został uwieczniony na kamerze i możemy obejrzeć go na YouTube. Pierścionek, który Friz ofiarował ukochanej, pochodzi od Tiffany'ego i jest prawdziwym arcydziełem.

Wersow, FrizWersow, Friz instagram/wersow

Pierścionek posiada specjalne sześciozębowe ustawienie, które pozwala brylantowemu diamentowi unosić się nad 18-karatowym żółtym złotem. Najdroższy wariant kosztuje 137 387 tysięcy złotych, ale w zależności do kamienia można też wybrać tańszą wersję. Projekt pierścionka pochodzi z 1886 roku i został specjalnie zaprojektowany tak, aby wydobyć z kamienia największy możliwy blask. 

Wprowadzone w 1886 roku ustawienie Tiffany podnosi okrągły, błyszczący diament nad opaską sześcioma zębami, maksymalizując blask kamienia - czytamy na stronie marki.

Projekt pierścionka zaręczynowego WersowProjekt pierścionka zaręczynowego Wersow Screen Tiffany https://www.tiffany.com/engagement/engagement-rings/the-tiffany-setting-engagement-ring-in-18k-yellow-gold-GRP10863/

 

Więcej zdjęć znajdziesz w galerii na górze strony.

Jak wam się podoba taki model pierścionka?

 
 

Zobacz też: "Rolnik szuka żony". Kamila zrobiła furorę na przyjęciu urodzinowym. Uwodzicielsko tańczyła wokół tortu

 
 
Więcej o:
Copyright © Agora SA