Jak może wyglądać dziecko Wersow i Friza? Sprawdziliśmy. Sama słodycz

Wersow 18 lutego 2023 roku ogłosiła, że jest w ciąży. Z tej okazji postanowiliśmy sprawdzić, jak może wyglądać dziecko Weroniki Sowy i Karola Wiśniewskiego. Będziecie w szoku.

Weronika Sowa, czyli youtuberka i influencerka znana pod pseudonimem Wersow podzieliła się ze światem radosną nowiną. 26-latka ogłosiła w filmiku na YouTube, że jest w ciąży. Wydała artystyczną piosenkę pod tytułem "Ten jeden moment", w której opowiada o tym, że spodziewa się dziecka i pokazuje ciążowe krągłości. Z czystej ciekawości postanowiliśmy sprawdzić, jak może wyglądać wspólne dziecko Wersow i jej partnera - Friza

Polecamy: Wersow jest w ciąży. Pokazała ciążowy brzuch

Zobacz wideo Wersow o przerabianiu zdjęć i pracy. "Ktoś do mnie napisał w nocy..."

Symulacja dziecka Wersow i Friza. Sprawdziliśmy dwa warianty

W ramach zabawy spróbowaliśmy wyobrazić sobie, jak może wyglądać przyszły potomek najsłynniejszej pary influencerów w Polsce. Założyliśmy dwa warianty, ponieważ jeszcze nie wiemy, czy spodziewają się syna czy córki. Jeżeli na świecie miałby pojawić się chłopak, to z prawdopodobnie odziedziczyłby po Karolu "Frizie" Wiśniewskim kolor włosów i uśmiech. Po Weronice Sowie mógłby mieć za to piękny kolor oczu. Zresztą zobaczcie sami.

Wersow, Friz, dzieckoWersow, Friz, dziecko FaceApp / symulacja screen

Oczywiście trzeba było także założyć, że na świat może przyjść nie chłopiec, a dziewczynka. Kompletnie nieprzerażeni taką wizją stworzyliśmy symulację wyglądu córeczki Wersow i Friza. Przyznajcie sami, że wygląda jak kopia pięknej mamy w młodszej wersji. Aż trudno od takiego słodziaka oderwać wzrok! Warto jednak podkreślić, że kolor włosów może się różnic od tego, który jest na symulacji. 

Wersow, Friz, dzieckoWersow, Friz, dziecko FaceApp / screen symulacja

Wersow od dawna farbuje włosy, ale naturalnie ma brązowe kosmyki. Szansę na to, że przyszłe dziecko rodziców, którzy mają ciemne włosy, są zdecydowanie małe.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.