Właśnie wyłoniono kolejną Miss America. Tegoroczny konkurs odbył się 14 stycznia w Orlando na Florydzie. W trakcie wyborów kandydatki miały okazję nie tylko pokazać się w różnych strojach, ale także opowiedzieć o sobie i swoich pasjach. Korona wylądowała na głowie Madison Marsh, która w konkursie reprezentowała stan Kolorado. Kim jest nowa Miss America? Marsh w swoim życiu doświadczyła wielu trudnych chwil, ale dzięki sile i determinacji osiągnęła bardzo wiele. Poznajcie jej historię.
Pochodząca z Arkansas Madison Marsh ma zaledwie 22 lata, a zdobyła już stopień podporuczniczki sił powietrznych. Jest pierwszą w historii konkursu Miss America żołnierką czynnej służby. Marsh studiuje też na prestiżowej uczelni. Najpiękniejsza Amerykanka wybrała Harvard, gdzie kształci się na wydziale polityki publicznej i administracji rządowej. W maju 2023 roku Marsh została miss stanu Kolorado. Kiedy ogłoszono jej zwycięstwo, padła na kolana i zalała się łzami wzruszenia.
"Uszczypnijcie mnie! Kolorado, jestem tak zaszczycona, że żadne słowa nie potrafią tego wyrazić. Ruszam na podbój konkursu Miss America!" - pisała po zwycięstwie. Madison Marsh jest także bardzo zaangażowana społecznie. Podczas konkursu mówiła o problemie narkotyków w USA. Nowa Miss America jest także stażystką w Harvard Medical School, gdzie bada wykorzystanie sztucznej inteligencji do lepszej wykrywalności raka trzustki. Jej zaangażowanie w to zagadnienie związane jest z jej osobistą historią. Kilka lat temu z powodu tej choroby straciła najbliższą osobę. Po więcej zdjęć zapraszamy do galerii.
W trakcie konkursu Madison Marsh miała okazję opowiedzieć kilka słów o sobie. Jak podaje CNN nowa Miss America straciła matkę, która w 2018 roku zmarła na raka trzustki. Po jej śmierci wraz z rodziną 22-latka założyła fundację na jej cześć, gdzie pomaga innym borykającym się z tą chorobą. Ambitna 22-atka zebrała już ponad ćwierć milionów dolarów na walkę z rakiem. Z pewnością tytuł Miss America da jej rozgłos, dzięki któremu będzie mogła skuteczniej walczyć o pozyskiwanie środków do dalszych badań.
Kabaret Ani Mru-Mru odwołuje występy. Wydano oświadczenie
Senyszyn zrobiła ranking byłych pierwszych dam. "Specjalnie się nie starały"
Chorosińska prawi o rodzinie, a internauci się zagotowali. Natychmiast wytknęli jej hipokryzję
Maciej Pela zdradził plany na ferie zimowe. Przygotował dla córek wyjątkowe atrakcje
Czym dziś zajmuje się Agata Duda? Prawda wyszła na jaw. "To jest jej świadomy wybór"
Nagle wybiegł przed Nawrockim. Prezydent nie ukrywał zaskoczenia. "Nie będziemy dzisiaj sami"
Zrobiła furorę jako Lodzia w "Ranczu". Dziś jej nie poznacie
Rok 2016: Lewa eksperymentowała ze stylem. Rogacewicza nie poznałaby wtedy nawet Bożenka z "Klanu"
Nawrocki w Londynie mówił po angielsku. Specjalistka nie ma wątpliwości, czy zrobił postępy