Wydał już ponad milion, by wyglądać jak Madonna. Niczego nie żałuje. Nawet podobny!

Adam Guerra pokochał Madonnę jako nastolatek do tego stopnia, że wydał już ponad milion złotych, aby się do niej upodobnić. Jak twierdzi, niczego nie żałuje.

Madonna rozpoczęła karierę ponad cztery dekady temu i od tamtej pory nieprzerwanie znajduje sposób, aby wzbudzić zainteresowanie publiczności. Fenomen 64-letniej piosenkarki przejawia się również w dość ekstremalnych zachowaniach fanów, na co dowodem może być Adam Guerra. 39-latek pokochał gwiazdę jeszcze jako nastolatek. Fascynacja jej wizerunkiem zaszła jednak na tyle daleko, że wydał ponad 250 tys. dolarów (czyli ponad milion złotych), aby upodobnić się do artystki.

Zobacz wideo Cenzura w MTV zaczęła się od Queen. Jakie teledyski wzbudziły największe kontrowersje?

Wydał krocie, żeby wyglądać jak Madonna. Niczego nie żałuje

Adam Guerra urodził się w 1984 roku i wychowywał się w Los Angeles. Dziś jest jednym z najsłynniejszych sobowtórów Madonny w Stanach Zjednoczonych, a na co dzień występuje jako drag queen - pod pseudonimem Venus De-Lite. Fascynacja piosenkarką zaczęła się u Adama, kiedy miał zaledwie 15 lat. Znalazł wówczas w domu płytę piosenkarki, która należała do jego mamy.

Znalazłem jedną z płyt Madonny, którą kupiła moja mama. Odsłuchiwałem ją na okrągło - przyznał.

Lata później Adam pojawił się w programie "Dziwne uzależnienia", gdzie opowiedział o swojej pasji. Nie ukrywał, że na upodobnienie się Madonny przeznacza każdy zaoszczędzony grosz. Nie chodzi tu tylko o operacje plastyczne, ale i przygotowywanie odpowiednich strojów, które jak najlepiej oddawałyby stylizacje "królowej popu" znane z tras koncertowych czy teledysków.

 

Mężczyzna przyznaje, że niczego nie żałuje. Wie jednak, że w oczach innych, jego fascynacja może wydać się zupełnie niezrozumiała.

Nikt nie rozumie mojej miłości do Madonny. Myślę, że nawet ona by tego nie zrozumiała - przyznał Guerra.
 

Uważacie, że Adam Guerra jest podobny do Madonny?

 
Więcej o: