Zdradził, co stało się z twarzą Seleny Gomez. Nie mogła tego uniknąć

Selena Gomez podzieliła się na TikToku rutyną pielęgnacyjną. Wokalistka dba o to, aby mieć zdrową cerę. Farmaceuta postanowił odnieść się do jej praktyki i omówił poszczególne etapy. Przy okazji zwrócił uwagę na pewną rzecz.

Selena Gomez zachwyca fanów urodą nawet bez makijażu. Gwiazda po raz kolejny znormalizowała pokazywanie w sieci naturalnego oblicza. Przygotowując się do porannego lotu, pokazała fanom, jak dba o skórę. Jej technikę postanowił ocenić farmaceuta.

Zobacz wideo Selena Gomez została strollowana przez siostrę Gracie w filmie na TikToku

Selena Gomez pokazuje rutynę pielęgnacyjną. Farmaceuta reaguje i omawia praktyki wokalistki

Lekko śpiąca i opuchnięta wokalistka zaczęła rutynę pielęgnacyjną od sprayu do twarzy z aloesem, ziołami oraz wodą różaną. Następnie oczyściła skórę, a usuwanie produktu z twarzy ułatwił ręcznik. Gomez nakleiła następnie płatki nawilżające pod oczy własnej marki, czyli Rare Beauty. W dalszych krokach gwiazda przeszła do produktów kremowych, które przygotowują skórę pod nałożenie makijażu. @millennialrx z TikToka, który jest farmaceutą zwrócił jednak uwagę na opuchliznę na twarzy Seleny. Wszystko dlatego, że wokalistka cierpi na toczeń, co wiąże się z braniem typowych dla tej choroby leków, które mogą wpływać na silną opuchliznę twarzy.

O przypadłości tej mówi się wtedy, gdy układ odpornościowy organizmu atakuje własne tkanki oraz narządy. Choroba ta może wpływać nie tylko na stan skóry, ale także na wiele innych układów znajdujących się w organizmie człowieka.

Najważniejsze, że Selena czuje się coraz lepiej i mamy ogromną nadzieję, szybko wróci do pełni sił. Wygląda pięknie i absolutnie nic tego nie zmieni.

#teamSelena

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.