Doda korzysta z medycyny estetycznej. Ma ulubiony zabieg [PLOTEK EXCLUSIVE]

Doda w rozmowie z Plotkiem zdradziła, że regularnie korzysta z medycyny estetycznej. Ma nawet swój ulubiony zabieg.

Doda jest jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek. Fani zachwycają się nie tylko jej talentem wokalnym i pomysłowością przy organizowaniu występów na żywo, ale i urodą artystki. Dorota Rabczewska może się pochwalić zgrabną sylwetką i świeżo wyglądającą cerą. Zdradziła swój sekret.

Zobacz wideo Doda korzysta z medycyny estetycznej. To jej ulubiony zabieg

Doda ma ulubiony zabieg medycyny estetycznej

7 lutego na Gali Bestsellerów Empiku, na której gościła Doda. Gwiazda weszła nawet na scenę, aby odebrać nagrodę za "Dziewczyny z Dubaju". Po statuetkę wywołano jedynie Marię Sadowską, co oburzyło Rabczewską. Nie dano jej również dojść do głosu. Po ceremonii piosenkarka udała się na ściankę, gdzie porozmawiała z reporterami. W wywiadzie z Maciejem Lechocińskim zdradziła, jaki jest sekret tego, że zawsze wygląda promiennie.

Nie no bez przesady. Wróciłam z nart, jestem zajechana jak koń po westernie, ale jestem tak podekscytowana tą nagrodą, więc może dlatego mam taki glow up - zażartowała Doda w rozmowie z Plotkiem.

Po chwili Doda przyznała się, że regularnie korzysta z medycyny estetycznej. Ma nawet ulubiony zabieg.

Niezmiennie od dziesięciu lat mezoterapię polecam, osocze, fibryna, peptydy i tak dalej  - dodała.

Całą rozmowę z Dodą znajdziesz w naszym materiale wideo na górze strony.

Dorota Rabczewska niejednokrotnie mówiła, że mimo upływu lat wciąż ma ciało dwudziestolatki, a zawdzięcza to przede wszystkim zdrowej diecie. Jak sama przyznaje większość kłopotów związanych z wyglądem cery, samopoczuciem psychicznym czy szczupłej sylwetki rozwiązała właśnie dzięki odpowiedniemu odżywianiu się.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Doda nie została dopuszczona do głosu na gali Empiku. Ma żal do Soni Bohosiewicz i Piotra Trojana [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o: