Te znaki zodiaku najdłużej leczą złamane serca. Jak astrologia wpływa na nasze rozstania?

Nie jest tajemnicą, że znaki zodiaku wpływają na to, jak postrzegamy miłość. To naturalne, że mogą też sporo powiedzieć nam o tym, jak poradzimy sobie z rozstaniem. Inaczej po zakończonym związku będzie sobie radzić Byk, a inaczej Wodnik.

Więcej ciekawostek na temat astrologii znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Znaki zodiaku mogą determinować nasze zachowania w wielu trudnych sytuacjach. To od nich w dużej mierze zależy też to, jak radzimy sobie z rozstaniami. Oto pięć znaków, dla których złamane serce to prawdziwy dramat. Każdy z nich przeżywa go jednak na swój, wyjątkowy sposób.

Zobacz wideo Horoskopy Horoskop miłosny na cały rok dla ryb

Hanna Lis, Małgorzata KożuchowskaHanna Lis o sytuacji na Ukrainie. Inne gwiazdy też zabrały głos

Znaki zodiaku, które najgorzej znoszą rozstania

  • Byk

Osoby spod znaku Byka to romantycy. Dlatego rozstania szczególnie ich dotykają. Lubią być w związkach, a poza tym bardzo źle znoszą zmiany. Kiedy trzeba zawalczyć o relację, są gotowe wiele poświęcić. Jeśli mimo to związek się rozpada, Byki są zdruzgotane. Długo rozmyślają i analizują, co poszło nie tak. Mają wiele wyrzutów, ale głównie do siebie. Nie będą się mścić, raczej samotnie cierpieć.

  • Rak

Każda osoba urodzona pod tym znakiem ma swego rodzaju pancerz ochronny, który ma zabezpieczać ją przed zranieniem. W związku ten pancerz zwykle zostaje zdjęty. Dlatego rozstanie boli tym bardziej. Ból często zmienia się w gniew, Raki długo będą nosić w sobie złość na byłego partnera. Możliwe, że spróbują mu zaszkodzić.

  • Lew

Lwy potrzebują sporo uwagi, a w związku chcą czuć, że są dla tej drugiej osoby najważniejsze na świecie. Kiedy związek się rozpada, są w szoku. Nie rozumieją, dlaczego nagle nie mają już dostępu do serca ukochanej osoby. Żeby to przetrawić, muszą mieć obok przyjaciela.

  • Skorpion

Skorpiony zwykle są bardzo przenikliwe, rozstanie raczej więc ich nie zaskoczy. Ale to nie znaczy, że nie będzie bolało. Żeby odciąć się od przykrej sytuacji, zablokują ex w mediach społecznościowych. Potrzeba kontroli jednak zwycięży, dlatego regularnie będą zbierać informacje o tym, co się z nim dzieje - subtelnie, żeby nikt się nie zorientował. To może trwać latami.

Horoskop na rok 2022 - wszystkie znaki zodiaku [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]Lustrzana data 22.02.2022. Co podpowiada numerologia? Wiemy czego unikać

  • Wodnik

Osoby spod znaku Wodnika po rozstaniu potrzebują wyraźnego odcięcia - nowego początku. Dlatego, często pierwszy krok, jaki robią po rozstaniu, to wizyta u fryzjera, albo przemeblowanie mieszkania. Muszą mieć namacalną zmianę, żeby poradzić sobie z odejściem bliskiej osoby. Bez tego nie ruszą do przodu.

Plotek.pl jest dla Was i dla Was piszemy o rozrywce. Ale to nie znaczy, że nie pamiętamy i nie myślimy o Ukrainie. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie w tych miejscach:

Relacja na żywo --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/14,166794,28152357.html

Wszystkie wiadomości na temat wojny w Ukrainie --> https://wiadomosci.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie - pomoc prawna --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28151855,wojna-w-ukrainie-gdzie-uzyskac-pomoc.html

Jak pomóc Ukrainie - pomoc rzeczowa i finansowa --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,28148032,ukraina-jak-pomoc-mieszkancom-kraju-juz-trwaja-zbiorki.html

Pomoc dla Przyjaciół z Ukrainy --> https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,28149929,przyjaciele-z-ukrainy-tu-znajdziecie-uzyteczne-kontakty.html

Więcej o: