Natalia Lesz zniknęła z show-biznesu. Teraz przyznaje: "Dobrze mi to zrobiło". Co u niej słychać? Ma ambitne plany

Natalia Lesz przed laty robiła karierę jako wokalistka i aktorka. Była bywalczynią show-biznesowych imprez. Nagle wycofała się z mediów na wiele lat. Teraz powraca i mówi o swoich planach na przyszłość.

Natalia Lesz zyskała popularność w 2008 roku. Wówczas wydała debiutancki album, który zatytułowała swoim imieniem i nazwiskiem. Lesz pracowała nad krążkiem w Los Angeles. Singiel "Power of Attraction", który promował album, stał się hitem nie tylko w Polsce, lecz także w USA, czego dowodem jest fakt, że trafił na 24. miejsce notowania amerykańskiego magazynu "Billboard".

Natalia LeszNatalia Lesz AKPA

Natalia Lesz w "Tańcu z gwiazdami"

Szerszej publiczności Lesz dała się też poznać w "Tańcu z gwiazdami". Wokalistka wystąpiła w ósmej edycji tanecznego show (wówczas emitowanego w stacji TVN). Lesz tańczyła u boku Rafała Czarneckiego i dotarła aż do finału. W ostatnim odcinku show przegrała z Agatą Kuleszą i Stefano Terrazzino.

Natalia LeszNatalia Lesz KAPIF.pl

Natalia Lesz spotykała się z Kubą Wojewódzkim

W 2009 roku okazało się, że Natalia Lesz spotykała się z Kubą Wojewódzkim. Kilkukrotnie byli widziani razem, plotkowano nawet, że mieli wybrać się na wspólne wakacje. Niedługo później okazało się, że ich znajomość szybko się skończyła. Dopiero po latach, w 2012 roku, Lesz w wywiadzie dla "Gali" powiedziała, że była "jedną z bardzo wielu kobiet" showmana.

Byłam jedną z baaaaaardzo wielu kobiet Kuby Wojewódzkiego - przyznała.

Natalia Lesz, Kuba WojewódzkiNatalia Lesz, Kuba Wojewódzki KAPIF

Natalia Lesz z nagrodami

Lesz przez pewien czas pracowała z byłym mężem Edyty Górniak. Mężczyzna był menadżerem wokalistki. Gwiazda w szczytowym okresie kariery cieszyła się, że jej piosenki pojawiają się na listach hitów przebojów. Zgarniała też nagrody - w 2010 roku na "Sopot TOPtrendy Festiwal" otrzymała nagrodę dziennikarzy za wykonanie utworu "RadioActive".

Natalia LeszNatalia Lesz KAPIF.pl

Natalia Lesz jako aktorka

Rozpędu nabrała też aktorska kariera Lesz. Gwiazda  zagrała w serialu "Tancerze". Pojawiła się w takich produkcjach jak: "Hotel 52", "Ojciec Mateusz", "Pierwsza miłość", "Plebania" czy "Singielka". Później znów głośno zrobiło się o niej za sprawą roli w "Koronie królów". Lesz gra tam nadal, a jej bohaterka ciągle się rozwija i wszystko wskazuje na to, że pojawi się również w kolejnym sezonie produkcji. 

Natalia LeszNatalia Lesz KAPIF.pl

Natalia Lesz w roli mamy 

W 2014 roku Natalia Lesz przywitała na świecie córkę. Ojcem dziewczynki jest chirurg Adam Maciejewski. Lesz strzeże prywatności pociechy. Na Instagramie rzadko publikuje zdjęcia, na których jest mała Alicja. Na kadrach nie widać też twarzy siedmiolatki. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" Lesz zdradziła, że Ala poszła już do zerówki i jest nieśmiała. 

Trzymam kciuki, żeby jej się udało, bo miała problem w przeszłości z rozstawaniem się ze mną. Najlepiej potrafi liczyć - matematyka jest tym, co jej wychodzi najlepiej. 

Natalia Lesz z córkąNatalia Lesz z córką Fot. natalia_lesz/Instagram

Natalia Lesz z córkąNatalia Lesz z córką Fot. natalia_lesz/Instagram

Wielki powrót Natalii Lesz

Aktorka kilka lat temu zniknęła ze świata show-biznesu. 

Po 10 latach przyjechałam ze Stanów do Polski. Portale plotkarskie dopiero wtedy zaczynały funkcjonować, ja zaczynałam funkcjonować w show-biznesie. Na Akademii Teatralnej nie uczono mnie, jak sobie radzić w show-biznesie - powiedziała w rozmowie "Dzień Dobry TVN". 

Przyznała też, że przerwa od ścianek i imprez branżowych dobrze jej zrobiła. 

Wycofanie się z aktywności medialnej dobrze mi zrobiło - usłyszeliśmy. 

W rozmowie z "Super Expressem" rozwinęła tę kwestię:

Na to, że się trochę wycofałam, nałożyło się kilka rzeczy. Miałam szansę przemyśleć wiele spraw, wyciszyć się, ale też przypomnieć sobie, jakie są moje priorytety i na czym mi najbardziej zależy. 

Teraz Natalia Lesz znów powraca na salony i to w wielkim stylu. Aktorka jest rozchwytywana. Właśnie bierze udział w nagraniach do filmu "Gierek" oraz "Krime story. Love story". Rozwija się też naukowo. Lesz niedawno ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi i myśli o doktoracie.  

Ukończyłam ją [akademię - przyp. red.] przede wszystkim dlatego, że marzy mi się doktorat i chciałabym zacząć nad nim pracować, ale moją muzykę będzie też można usłyszeć niedługo w projekcie filmowym. 

Natalia LeszNatalia Lesz screen Instagram

Natalia LeszNatalia Lesz KAPIF.pl

Więcej o: