High League 2021. Znamy datę i godzinę rozpoczęcia najbardziej emocjonującego wydarzenia tego lata

Już za kilka dni odbędzie się pierwsza gala High League. Jest to jedno z najbardziej emocjonujących wydarzeń tego lata. Nie możecie przegapić starcia gwiazd. O której rozpocznie się walka?

Wielu widzów z niecierpliwością czeka na sobotni wieczór. 28 sierpnia odbędzie pierwsza odsłona High League. Jest na co czekać, ponieważ o wygraną zawalczą między innymi raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze i gwiazdy znane z sieci i telewizji. Nie zabraknie również zawodników ze świata sportu. Warto zapamiętać godzinę rozpoczęcia gali, ponieważ szykuje się emocjonujące widowisko.

Zobacz wideo Lexy Chaplin wyjawiła, dlaczego przyjęła propozycję walki na gali High League

High League 2021 - o której godzinie i gdzie będzie można oglądać galę?

Wiadomość o pierwszej gali High League od samego początku rozgrzewała internautów. Sobotnie wydarzenie rozpocznie się o godzinie 20.30 w hali Ergo Arena na pograniczu Gdańska i Sopotu i zostanie poprowadzone przez Malika Montanę. Pierwszej walki powinniśmy spodziewać się około godziny 21:00.

Gala będzie również transmitowane na żywo za pośrednictwem oficjalnej strony organizacji High League. Tam również można nabyć pay-per view. Dla osób, które nie będą mogły oglądać walk 28 sierpnia, przewidziano inne wyjście. Wykupując rozszerzoną wersję PPV będzie można obejrzeć galę na drugi dzień i mieć do niej dostęp przez siedem dni.

 

Kto wystąpi podczas pierwszej gali High League?

Walką wieczory będzie pojedynek debiutujących w MMA najsłynniejszych polskich youtuberek, znanych publiczności z Teamu X  - Lexy Chaplin i Natalia "Natsu" Karczmarczyk. Influencerki do oktagonu wejdą po raz pierwszy i będą miały okazję zmierzyć się w jednym z największych wyzwań w swoim życiu. Dziewczyny codziennie relacjonują  w swoich mediach społecznościowych przygotowania do walki. Fani mogą śledzić ich treningi oraz dowiedzieć się jak wygląda dieta osób przygotowujących się do takiego pojedynku.

Dużo emocji wywołuje również walka pomiędzy Ewą Brodnicką i Anielą Bogusz, znaną jako Lil Masti. Dziewczyny na konferencjach podgrzały atmosferę i dały do zrozumienia widzom, że będzie to niesamowicie emocjonujące starcie.

Jak zapowiadają organizatorzy, widzowie będą mogli się spodziewać wielu niespodzianek i innowacyjnych rozwiązań. O niesamowitą atmosferę zadba znany fanom sportów walki Arkadiusz "Pan" Pawłowski.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA