Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kiedy kolejne koncerty? Jakie miasta? Jak zdobyć bilety?

W najbliższą niedzielę Wakacyjna Trasa Dwójki zawita do stolicy województwa świętokrzyskiego. Sprawdźcie, kto wystąpi w Kielcach i gdzie zdobyć bilety. Kiedy odbędą się kolejne koncerty i w jakich miastach?

Wakacyjna Trasa Dwójki to wydarzenie, które cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród miłośników polskiej i międzynarodowej muzyki rozrywkowej. W koncertach można uczestniczyć na żywo, a dla tych, którzy nie mogą być na miejscu, dostępne są transmisje w telewizyjnej Dwójce.

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?

Wakacyjna Trasa Dwójki. Kiedy i gdzie następny koncert? Kto wystąpi?

Koncerty odbywają się cyklicznie w każdą, wakacyjną niedzielę. Gdzie tym razem zawita impreza? Artyści zagrają w stolicy województwa świętokrzyskiego. Koncert w Kielcach odbędzie się ósmego sierpnia.

Na kieleckiej scenie wystąpi plejada znanych artystów. Największe przeboje zaśpiewa niekwestionowana królowa polskiej muzyki - Maryla Rodowicz. Swoją obecność zapowiedziały również takie grupy jak Łobuzy, CamaSutra, After Party. Kieleckie koncerty uświetni gwiazda muzyki disco-polo, Czadoman. Wystąpi również Dagmara Bryza, wokalistka i aktorka znana z roli Jadwigi Andegaweńskiej w serialu "Korona Królów".

Emocje czekają także na fanów międzynarodowej muzyki rozrywkowej. Podczas najbliższego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki wystąpią uczestnicy tegorocznej Eurowizji. Usłyszymy reprezentantkę Cypru, Elenę Tsagrinou oraz chorwacką artystkę Albinę.

Poniżej prezentujemy wam listę kolejnych miast, które odwiedzi TVP wraz z gwiazdami:

  • Ostróda - 15 sierpnia
  • Chełm - 22 sierpnia
  • Sopot - 29 sierpnia

Wakacyjna Trasa Dwójki. Jak zdobyć bilety?

Bilety na wydarzenie są darmowe, a wejściówki należy pobrać na stronie bilety.tvp.pl. Dla tych, którzy nie załapią się koncert na żywo, dostępna będzie transmisja w telewizyjnej dwójce. Wybieracie się na Wakacyjną Trasę Dwójki w Kielcach? Zachęcił was line-up niedzielnej imprezy?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.