Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Augustów. Jak zdobyć bilety? Kiedy odbędą się koncerty? Kto wystąpi?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 ruszyła. Już 1 sierpnia koncerty TVP zawitają do Augustowa. Kto wystąpi i jak zdobyć bilety?

Wakacyjna Trasa Dwójki jest corocznym wydarzeniem organizowanym przez TVP. Co roku, w okresie letnim, w wybranych polskich miastach odbywają się koncerty nie tylko z największymi gwiazdami w kraju, ale także tymi międzynarodowymi. W tym roku czekają nas występy artystów z Eurowizji 2021. Już 1 sierpnia impreza TVP zawita do Augustowa.

Zobacz wideo Jak Rafał Brzozowski zakumplował się z Edytą Górniak? "Czuję od niej wsparcie"

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Augustów - kto wystąpi?

Koncert otworzy Filip Lato przebojem "Augustowskie noce". Potem na scenie pojawi się diwa polskiej piosenki - Edyta Górniak. Gwiazda zaśpiewa swoje największe hity, ale i nie tylko - w jej wykonaniu mamy bowiem usłyszeć przebój "I Follow Rivers" z repertuaru Lykke Li oraz "Sweet Dreams" legendarnego duetu Eurythmics. Nie zabranie również zespołu Kombii, który przypomni o swoich największych hitach. Dla fanów muzyki tanecznej zagra zespół Masters, Andre i Milano oraz grupa Piękni i młodzi. Chór Sound'n'Grace z kolei wystąpi w towarzystwie Kuby Szmajkowskiego i wspólnie wykonają jeden z największych przebojów lata "Iko Iko". Z zagranicznych sław wystąpi francusko-włoska grupa Shanguy, która w 2018 roku podbiła świat swoją piosenką "La louze" oraz Oceana, znana z piosenki na Euro 2012 "Endless Summer".

 

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Kim są prowadzący?

Koncert emitowany będzie na żywo w TVP2 w niedzielę 1 sierpnia o godzinie 20.00. Koncert poprowadzi znany i zgrany duet w składzie: Małgorzata Tomaszewska i Tomasz Kammel. Za kulisami ujrzymy zaś Izabellę Krzan i Norbiego

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - Augustów. Jak zdobyć bilety?

Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki są darmowe, ale trzeba mieć wejściówkę. Aby ją zdobyć, należy wejść na stronę bilety.tvp.pl.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.