Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Gdzie i kiedy odbędą się koncerty? Kto wystąpi? Jak zdobyć bilety?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021. Przedstawiamy wam kto i gdzie wystąpi podczas tegorocznej edycji festiwalu TVP oraz jak zdobyć bilety.

Wakacyjna Trasa Dwójki jest corocznym wydarzeniem organizowanym przez przez TVP. Co roku, w okresie letnim, w wybranych polskich miastach odbywają się koncerty nie tylko z największymi gwiazdami w kraju, ale także tymi międzynarodowymi. W tym roku czekają nas występy artystów z Eurowizji 2021. Gdzie i odbędą się tegoroczne koncerty?

Zobacz wideo Rafał Brzozowski w "The Voice"?

Kossakowski, WojciechowskaBurza na Instagramie Kossakowskiego. Dziennikarz zareagował na komentarz fana

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - kiedy i gdzie? Kto poprowadzi?

Tegoroczna edycja festiwalu Wakacyjna Trasa Dwójki przynosi uczestnikom wiele pozytywnych emocji. Ci zaś, którym nie udaje się być bezpośrednio na miejscu, mają okazję zobaczyć koncerty w telewizji. W gronie prowadzących znaleźli się Rafał Brzozowski, Małgorzata Tomaszewska, Ida Nowakowska oraz Norbi. Prezentujemy wam listę miast, które odwiedzi TVP wraz z gwiazdami:

  • Koszalin - 25 lipca
  • Augustów - 1 sierpnia
  • Kielce - 8 sierpnia
  • Ostróda - 15 sierpnia
  • Chełm - 22 sierpnia
  • Sopot - 29 sierpnia
 

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - kto wystąpi?

Telewizja Polska nie potwierdziła jeszcze, jaki jest program każdego z poszczególnych miast. Informacja na temat występów powinna pojawić się krótko przed każdym z koncertów. Wiadomo jedynie, że w całym wydarzeniu wziąć mają udział między innymi: Edyta Górniak, Paulla, Izabela Trojanowska, Roksana Węgiel, Maryla Rodowicz, Halina Frąckowiak, Viki Gabor, Shazza, Sławomir, grupa Weekend, Boys, Piękni i Młodzi, Milano i Masters, Thomas Anders & Modern Talking Band, Álvaro Soler, Ricchi e Poveri, Shanguy oraz zagraniczne gwiazdy Eurowizji: Albina (Chorwacja), Efendi (Azerbejdżan), Elena Tsagrinou (Cypr) i Stefania (Grecja).

Magda Gessler w prostych włosachMagda Gessler w prostych włosach. Gdzie się podziały jej charakterystyczne loki?

Wakacyjna Trasa Dwójki 2021 - jak zdobyć bilety?

Bilety na Wakacyjną Trasę Dwójki są darmowe, ale trzeba mieć wejściówkę. Aby ją zdobyć należy bilety.tvp.pl.

Wybieracie się na któryś z koncertów?

Więcej o: