Kolejny sezon "Hotelu Paradise" już powstaje. A to nie koniec. Stacja zdradziła plany na następne edycje!

"Hotel Paradise 4". Zarząd stacji TVN zdradził kiedy możemy spodziewać się emisji kolejnego sezonu popularnego programu. W planach jest również nakręcenie 5. i 6. edycji bikini reality. Gdzie produkcja tym razem wysłała atrakcyjnych singli i kiedy poznamy nowych uczestników?

"Hotel Paradise" to program emitowany na antenie telewizyjnej siódemki oraz na platformie Player. Show cieszy się niesamowitą popularnością, toteż nie dziwi fakt, że produkcja podjęła decyzje o kręceniu kolejnych sezonów formatu. Czwarta edycja "Hotelu Paradise" miała miejsce na Zanzibarze i została nakręcona zaraz po finale trzeciej odsłony.

Zobacz wideo Krzysztof z "Hotelu Paradise" o początkach relacji z Basią

Kiedy premiera "Hotel Paradise 4"?

Kiedy możemy spodziewać się emisji kolejnego sezonu?

Telewizyjna Siódemka w jesiennej ramówce pokaże czwarty sezon „Hotelu Paradise", który został już nakręcony na Zanzibarze. Stacja planuje nakręcenie kolejnych dwóch sezonów produkcji, które będą realizowane w nowym miejscu - powiedział Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl

Czy stacja ma już pomysł na lokalizację kolejnych edycji programu? Przypomnijmy, że pierwszy i drugi sezon kręcony był na Balii, zaś uczestnicy trzeciej i czwartej edycji flirtowali na gorących plażach Zanzibaru.

Do kolejnych sezonów poszukamy nowej egzotycznej lokalizacji - zdradził Czaja.

"Hotel Paradise" to ramówkowy hit stacji

"Hotel Paradise" emitowany jest dopiero od zeszłego roku, a już stał się jednym z flagowych przebojów stacji TVN7. Format nawiązuje do popularnych w ostatnim czasie bikini reality. Atrakcyjni uczestnicy mają za zadanie nawiązywać obiecujące relacje i łączyć się w pary. Osoba, która podczas "rajskiego rozdania" nie będzie miała partnera, odpada z programu.

Producenci "Hotelu Paradise" przyczynili się do wylansowania wielu celebrytów, którzy po powrocie z raju dostali ciepłe miejsce w polskim show biznesie. Na instagramowych kontach, śledzą ich setki tysięcy obserwatorów, a byli uczestnicy mogą liczyć na intratne współpracę. Zapewne kariera Aty Postek czy Marietty Witkowskiej zachęciła wiele osób do wzięcia udziału w castingach.

Będziecie oglądać  "Hotel Paradise 4"?

Więcej o: