"M jak miłość" - odcinek 1578. - streszczenie. Łukasz próbuje nakłonić Patrycję do rozwodu

"M jak miłość" - odcinek 1578. Łukasz będzie namawiał Patrycję, by odeszła od męża. Między Michałem i Marcinem dojdzie do awantury.

W poniedziałek na antenie TVP2 zostanie wyemitowany 1578. odcinek serialu „M jak miłość”. Co słychać u ulubionych bohaterów?

Zobacz wideo "Paradoks". Serial kryminalny twórcy "Szadzi" i "Rysy" [ZWIASTUN]

„M jak miłość" - odcinek 1578. - streszczenie

W 1578. odcinku serialu „M jak miłość” Marcin jedzie na Wietrzną, by zobaczyć się z Michałem. Dochodzi do awantury. Michał już na powitanie wymierza rywalowi prawy sierpowy. Iza jest z kolei coraz bardziej podirytowana zazdrością ukochanego i tym, jak zareagował na dramat, który przeżyła przez Bosackiego w Krakowie. Andrzej postanawia zaskoczyć Magdę i dać jej prezent niespodziankę. Łukasz wciąż próbuje przekonać Patrycję, by odeszła od męża i mówi nawet o jej planowanym rozwodzie. Tymczasem przez przypadek kobieta odkrywa, że jej dużo młodszy kochanek jest synem Marty.

1578. odcinek serialu "M jak miłość" zostanie wyemitowany w poniedziałek 29 marca o godzinie 20.55 w TVP2.

„M jak miłość" – co działo się w poprzednim odcinku?

Kamil unikał Weroniki i robił wszystko, aby nie dopuścić do spotkania kobiety z Polą. W między czasie była kochanka postanowiła go śledzić. Basia pogrążyła się w marzeniach o tym, aby Paweł poprosił Frankę o rękę.

Sonia walczyła o zdrowie Janka.  Olek zdradził dziewczynie, jak niebezpieczny jest zabieg, który musiał przejść Morawski. Gdy mężczyzna trafił w końcu na salę operacyjną, Sonia przez kolejne godziny czuwała w klinice.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.