Anna Gzyra-Augustynowicz na wakacjach. Aktorka "M jak miłość" pochwaliła się romantycznym kadrem z mężem. "Przystojniak"

Anna Gzyra-Augustynowicz pochwaliła się zdjęciami z wakacji. My patrzymy na kadry, na których pozuje z mężem.

Anna Gzyra-Augustynowicz cieszy się całkiem sporą filmografią. Ostatnio możemy ją obserwować w takich formatach, jak" Leśniczówka", "Komisarz mama" czy "Piękni i bezrobotni". Jednak największą popularność przyniosła jej rola Sylwii Okońskiej w "M jak miłość". Okazuje się też, że aktorka jest też aktywna w na TikToku i Instagramie, gdzie realizuje się w roli instagramerki. Teraz w mediach społecznościowych gwiazdy pojawiły się jej zdjęcia z wakacji. Gzyra-Augustynowicz wyjechała z mężem i dziećmi.

Anna Gzyra-Augustynowicz na rajskich wakacjach 

Anna Gzyra-Augustynowicz z całą rodziną odwiedziła Wyspy Zielonego Przylądka. Aktorka nie należy do grona gwiazd, które ukrywają twarze swoich pociech. Dlatego też na jej Instagramie nie zabrakło kadrów, na których pozowała z dziesięcioletnią córką Heleną oraz trzyletnim synem Henrykiem. Uwagę zwracają jednak te fotografie, na których obok niej pojawia się jej mąż - Jakub Augustynowicz. Wszystko dlatego, że kadry, na których widać małżonków są bardzo romantyczne. Zakochani pozują na tle oceanu i błękitnego nieba. Oboje mają na sobie zwiewne białe ubrania - ona koronkową sukienkę, on lnianą koszulę i jasne spodnie. Na niektórych widać, jak okazują sobie czułość. 

 

W komentarzach pod zdjęciem nie brak opinii, że aktorka wygląda wspaniale. Pojawiają się też komplementy skierowane pod adresem jej ukochanego. 

Pięknie razem wyglądacie.
Przystojniak.
Fajnie się na was patrzy - czytamy.

Anna Gzyra-Augustynowicz i Jakub Augustynowicz stanęli na ślubnym kobiercu w 2014 roku. Mąż aktorki spełnia się na stanowisku dyrektora jednego z banków. 

Plotek już drugi raz przyłącza się do zbiórki organizowanej przez Stowarzyszenie mali bracia Ubogich i zbiera na koszyczki wielkanocne dla seniorów. Wesprzyjmy starsze, samotne osoby. Liczy się każda złotówka!