"Rolnik szuka żony". Józef dostał kosza, a Maciek szansę na miłość

Niedzielny odcinek programu "Rolnik szuka żony" przyniósł wiele skrajnych emocji. Rolnicy musieli podjąć trudne decyzje. Józef stracił szansę na miłość. Kogo wybrał Maciek?

"Rolnik szuka żony" to program telewizyjny polegający na poszukiwaniu drugiej połówki przez rolników i rolniczki. Reality show możemy oglądać na antenie TVP w każdą niedzielę o godzinie 21:15. W siódmym sezonie miłości poszukują Magda, Józef, Dawid, Paweł i Maciej, a wspiera ich w tym prowadząca - Marta Manowska. W najnowszym odcinku programu nadeszła pora na wyjazd potencjalnych kandydatów na żonę lub męża z gospodarstw rolników. Przyszedł czas trudnych decyzji. 

"Rolnik szuka żony". Józef dostał kosza

Józef nie wykazywał szczególnego zainteresowania kandydatkami. W swoich wypowiedziach był raczej powściągliwy. Podczas wspólnej rozmowy zapytał panie, jakie mają pomysły związane z ich relacjami. Apolonia stanowczo postanowiła, że wraca do domu.

Nie widzę siebie w jego gospodarstwie i razem z nim - tłumaczyła kobieta

To oświadczenie zirytowało Józefa. Był zawiedziony, że uczestniczka nie poinformowała go wcześniej o tym co postanowiła. 

Ja się nie spodziewałem tego po Apolonii, że ona tak zadecyduje - mówił.

Grażyna próbowała porozmawiać z Apolonią i namówić kobietę, żeby została. Podczas ich rozmowy Ewa starała się wykorzystać sytuację i przypodobać rolnikowi. Proponowała mu posiłek i herbatę. Zapytała Józefa, czy jest zadowolony, że została, natomiast mężczyzna stanowczo odrzucał jej zaloty. Wybuchnął śmiechem i stwierdził, że mimo że Ewa jest miła i kochana, to on nic do niej nie poczuł. W tamtej chwili Ewa podjęła decyzję o powrocie do domu. To samo postanowiła Grażyna, która początkowo próbowała pocieszyć rolnika. Józef miał jednak obojętne i uciekające spojrzenie. Bardzo się na nim zawiodła.

Ktoś kto ucieka oczami, nie jest osobą szczerą - podsumowała kobieta

Wszystkie trzy uczestniczki z ulgą opuściły dom rolnika pozostawiając mężczyznę zawiedzionego i samotnego. 

Im dłużej z nimi byłem, tym bardziej przekonywałem się, że nic z tego nie wyjdzie. Miłości tutaj nie będzie - podsumował Józef

"Rolnik szuka żony". Maciek podjął trudną decyzję

Nadszedł dzień wyjazdu Ilony i Moniki z domu rolnika Maćka. Warto przypomnieć, że uczestnik odesłał już kandydatkę Ewelinę, bo nie chciał robić jej złudnych nadziei. Teraz musiał podjąć decyzję i wybrać, z którą z pozostałych uczestniczek chce się lepiej poznać. Ilona nie chciała opuszczać domu mężczyzny. Czuła się w nim naprawdę dobrze. Równie dobrze czuł się Maciek, który stwierdził, że w Ilonie lubi jej szczerość i uśmiech. W Monice przeszkadzała mu jej stanowczość. Wyczuł, że mogłoby być z nią dużo kłótni. Ostatecznie mężczyzna posłuchał głosu serca i wybrał Ilonę. Kobieta była przeszczęśliwa. Liczy na więcej spotkań i poukładanie wspólnego życia. Rodzice rolnika uznali, że jest to dobry wybór. 

Spodziewaliście się takiego obrotu sytuacji?

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.