Krzysztof Skiba atakuje Edytę Górniak. Muzyk wytknął wokalistce nieudane związki i małżeństwo. "Mistrz!"

Krzysztof Skiba postanowił skrytykować publicznie koleżankę po fachu. Nie spodobały mu się ostatnie wypowiedzi wokalistki.

Edyta Górniak wróciła po latach do Polski i stała się bardzo aktywną medialnie gwiazdą. Artystka jakiś czas temu wzięła udział na przykład w nagraniach do nowego show TVP "Ameryka da się lubić" i stale ponoć negocjuje warunki powrotu do "The Voice of Poland". Szerokim echem odbiły się również jej słowa na temat ewentualnego obowiązkowego szczepienia na koronawirusa. Edyta stała się showbiznesową przedstawicielką antyszczepionkowców i coraz więcej mówi o polityce. W żartobliwy sposób informowała nawet, że fani chcą, by wystartowała w wyborach prezydenckich. Te słowa poirytowały najwyraźniej Krzysztofa Skibę, który skrytykował ją na Facebooku.

Zobacz wideo Edyta Górniak na imprezie u Marcina Gortata

Krzysztof Skiba krytykuje Edytę Górniak

Muzyk zaczął od dosadnego ataku na życie prywatne Edyty. Wypomniał jej nieudane związki i małżeństwo z Dariuszem K.

Już dawno nie słyszeliśmy jej nowych przebojów. Największymi jej hitami od lat są kolejni źle dobrani partnerzy, z których po rozstaniu połowa ląduje w więzieniu, a druga połowa w psychiatryku. Ale jest wreszcie temat niezwiązany ze sprawami osobistymi. Edyta Górniak ujawniła, że otrzymuje wiele próśb dotyczących startu w wyborach prezydenckich. W tej ważkiej dla narodu sprawie piszą do niej oprócz dzieci z całej Polski "także dorośli ludzie, profesorzy, lekarze".

Skiba odniósł się również do wykształcenia Górniak. Wytknął jej brak matury.

Przez lata ulubiona wokalistka Kwaśniewskiego (...) dziś jest idolką wśród skrajnej prawicy i antyszczepionkowców. Ta była uczennica technikum pszczelarskiego z Kluczborka (w trzeciej klasie przerwała naukę, nie robiąc matury) dziś na forach tropicieli prawdy spod znaku brunatnej flagi robi za eksperta medycznego.

Członek zespołu Big Cyc dodał, że po nieudanym wykonaniu polskiego hymnu w 2002 roku w Korei, bronił Edytę. Teraz zauważa, że nikt raczej nie powinien tego robić, ponieważ jego zdaniem "gada szkodliwe bzdury".

Fani wtórowali Skibie.

Krzysztof Skiba mistrz!

Coś nam mówi, że Edyta odpowie na zaczepkę kolegi. 

ZOBACZ TEŻ: "The Voice". Natalia Szroeder i Anna Wyszkoni zasiądą w jury nowych edycji? Pod uwagę brani są jeszcze inni muzycy