Leszek Stanek trafił do szpitala. Zamieścił zdjęcie z łóżka. "Nie planowałem spędzać w taki sposób majówki"

Leszek Stanek zamieścił na Instagramie zdjęcie ze szpitalnego łóżka. Uspokoił przy tym obserwatorów, że nie ma koronawirusa.

W czasie pandemii służba zdrowia skupia się głównie na przypadkach związanych właśnie z wirusem, jednak wciąż wiele osób zmaga się innymi dolegliwościami, jak np. Leszek Stanek, który na Instagramie "pochwalił się" zdjęciem ze szpitalnego łóżka. 

ZOBACZ TEŻ: Leszek Stanek pokazał zdjęcie z młodości i... tego na pewno o nim nie wiedzieliście! "Podkochiwałam się w tobie"

Leszek Stanek trafił do szpitala

Leszek Stanek majówkę spędza w szpitalu. Na szczęście jego wizyta nie jest związana z koronawirusem, a z wcześniej zaplanowaną operacją. Zamieścił zdjęcie, na którym widzimy, jak podłączony do aparatury medycznej leży na szpitalnym łóżku.

Dla jasności - nie żalę się ani nie chwalę. Dzielę się z Wami tym, co ważne w moim życiu. Jak się zapewne domyślacie, nie planowałem spędzać w taki sposób majówki, ale skoro już muszę, to cieszę się że tym razem udało się sprawniej podejść do tematu. Trafiłem we właściwym momencie pod właściwą opiekę - zaczął swój wpis.

Leszek Stanek pochwalił personel szpitala na warszawskich Bielanach za to, że pomimo pandemii bardzo profesjonalnie się nim zajęto. Przy okazji uspokoił swoich obserwatorów, że nie ma koronawirusa.

Personel medyczny mimo pandemii bardzo dobrze, miło i profesjonalnie mną się zajął. Przed samą operacją trzeba było przejść odpowiednie procedury, ale dzięki temu wiem, że korona mi z głowy nie spadnie bo korony po prostu nie mam... - kontynuował. 
 

Leszek Stanek jest już po operacji, jednak nie zdradził jakiej. Czuje się dobrze, a w komentarzach nie brakuje życzeń powrotu do zdrowia, także od jego znanych kolegów i koleżanek z branży. My oczywiście również życzymy jak najwięcej zdrówka. 

RG 

Więcej o: