Córka Kasi Kowalskiej wstawiła pierwszy post, odkąd trafiła do szpitala. "Nawet nie wiem, co powiedzieć"

Ola Kowalska 2 maja kończy 23 lata. Z tej okazji wstawiła pierwszy post od czasu, kiedy trafiła do szpitala. We wzruszających słowach podziękowała za okazane jej wsparcie.

2 maja Ola Kowalska kończy 23 lata. Z tej okazji Kasia Kowalska złożyła córce piękne życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, a sama solenizantka zdecydowała się dziś podziękować wszystkim za wsparcie. Dziewczyna wstawiła na swój instagramowy profil pierwszy post od czasu, kiedy znalazła się w szpitalu.

Zobacz wideo Jak gwiazdy podchodzą do koronawirusa?

Ola Kowalska dziękuje za życzenia

Przypomnijmy, że Ola Kowalska przebywa w jednym z londyńskich szpitali po tym, jak zaraziła się koronawirusem. Dziś córka Kasi Kowalskiej czuje się już na tyle dobrze, by móc podziękować wszystkim za urodzinowe życzenia i wsparcie, które do niej docierało. Solenizantka opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowe zdjęcie z dzieciństwa oraz pokusiła o następujące słowa:

Kocham was wszystkich bardzo mocno. Dziękuję za wszystkie życzenia i miłe słowa - to one pozwalały mi się uśmiechać podczas tego trudnego czasu. Wsparcie i miłość, które dostałam  jest naprawdę tak niesamowite, że nawet nie wiem, co powiedzieć. Dziękuję, dziękuję i kocham was wszystkich - napisała.

Ola Kowalska, InstaStoriesOla Kowalska, InstaStories instagram.com/olahontaz/

Ola Kowalska - koronawirus

Pod koniec marca Kasia Kowalska udostępniła na Instagramie emocjonalne nagranie, w którym prosiła o nielekceważenie zagrożenia koronawirusem. Artystka wyznała, że jej córka przebywa w angielskim szpitalu w stanie ciężkim. Dziewczyna wprowadzona została w stan śpiączki farmakologicznej i nie oddychała samodzielnie. Dopiero w połowie kwietnia do Kasi Kowalskiej dotarły optymistyczne wiadomości o tym, że stan jej córki się poprawia. Niedługo później Ola odzyskała przytomność.

Plotek raz jeszcze życzy Oli Kowalskiej wszystkiego najlepszego i dużo zdrowia!

Więcej o:
Komentarze (52)
Córka Kasi Kowalskiej wstawiła pierwszy post, odkąd trafiła do szpitala. "Nawet nie wiem, co powiedzieć"
Zaloguj się
 • druga_wieza

  Oceniono 25 razy 19

  Nie znam cię młoda kobieto, ale cieszę się że dałaś radę wirusowi. Dużo zdrowia!

 • inna_ewka

  Oceniono 16 razy 16

  Cieszę się, zdrowia

 • damian007

  Oceniono 8 razy 8

  Ola fajna taka nie za duża bufecik dobry nonono

 • dodosdontquack

  Oceniono 9 razy 7

  wielka ulga! i za kasie i za mloda
  najlepszego im obu zycze

 • lazarino22

  Oceniono 13 razy 7

  Olka najlepszego! Nie znamy sie osobiście ale trzymaliśmy kciuki

 • gayetaagonia

  Oceniono 6 razy 6

  Też cię kocham kocham wszystkich ludzi i wszystkie żywe istoty kocham kolory kwadraty kształty bliżej nieokreślone oraz ... Sam nie wiem kocham wszystko i wszędzie. I co z tego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX