Fani wspierają córkę Kasi Kowalskiej w walce z koronawirusem. "Ola, walcz". Kilka dni temu dodała wymowny post

Kasia Kowalska opublikowała w mediach społecznościowych wstrząsający filmik, na którym opowiedziała o poważnych problemach zdrowotnych swojej córki. Nagranie zniknęło z profilu wokalistki, ale jej fani przenieśli się na Instagram 23-latki. Wspierają dziewczynę w walce z wirusem.

Koronawirus nie wybiera. Może dotknąć każdego, bez względu na wiek czy stan zdrowia. Aktualnie z tym poważnym problemem mierzy się Kasia Kowalska i jej 23-letnia córka. Ola trafiła do szpitala w Anglii i jest w ciężkim stanie - dziewczyna wymagała intubacji, o czym poinformowała w mediach społecznościowych roztrzęsiona wokalistka. Nagranie po kilku godzinach zniknęło z oficjalnego profilu Kasi, jednak zaniepokojeni fani przenieśli się na instagramowe konto jej córki. Pod ostatnim, dość wymownym i prowokującym postem Oli, przekazują młodej kobiecie słowa wsparcia i otuchy. 

Zobacz wideo Koronawirus opanował cały świat. Nie ominął nawet rodziny królewskiej:

Fani kibicują Oli Kowalskiej

Córka Kasi Kowalskiej nigdy nie należała do tego grona nastolatek, które nie mają własnego zdania. Dziewczyna dość mocno podkreśla swój odważny wizerunek strojem i stylizacjami. Zawsze jednak mówi, że popularna mama jest jedną z ważniejszych osób w jej życiu. 

Kasia Kowalska, Ola KowalskaKasia Kowalska, Ola Kowalska Instagram/ @olahontaz

Dziewczyna od kilku lat interesuje się modą, dlatego też wyjechała do Anglii, by szlifować swój projektancki talent. To właśnie stamtąd wokalistka otrzymała telefon z zapytaniem, czy zgadza się na intubację Oli. 

Witam serdecznie, dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka. Spytali się mnie, czy zgadzam się na jej intubację. Nie potrafię płakać, a dzisiaj wiele godzin wypłakałam - mówiła na nagraniu w mediach społecznościowych roztrzęsiona artystka.

Kasia dość szybko usunęła filmik ze swojego instagramowego profilu, jednak zaniepokojeni fani postanowili przenieść swoje wirtualne wsparcie na konto 23-latki. Pod zdjęciami Oli życzą jej zdrowia i siły w walce z wirusem. Szczególną uwagę przyciąga ostatni post dziewczyny z 19 marca, na którym widać biżuteryjny przedmiot, przypominający kształtem koronę. To dość wymowny i niestety prorokujący przekaz. 

Jestem w szoku, właśnie zobaczyłam Kasię, trzymaj się dziewczyno - czytamy w komentarzach pod sugestywną fotografią.
Ola trzymaj się! Dasz radę, zdrowia!
Ola, walcz. Wytrwałości!
Jesteśmy z Tobą. Wracaj do zdrowia!
Kaśka zawsze powtarzała, że jesteś silna! Ola, musisz wrócić do zdrowia.

Słowa wsparcia są zarówno Oli, jak i jej mamie teraz bardzo potrzebne. Również życzymy 23-latce zdrowia, a Kasi Kowalskiej siły w tych trudnych dla niej chwilach. 

BWO 

Więcej o:
Komentarze (3)
Fani wspierają córkę Kasi Kowalskiej w walce z koronwairusem. "Jesteś silna, dasz radę"
Zaloguj się
  • borysglinski

    Oceniono 5 razy 3

    Znając Kasię filmik dała żeby przestrzec z dobrego serca że dotyka to każdego naprawdę, młodych również. Niestety media zbyt to rozdmuchały. Dajcie już proszę im spokój, myślę że w zaistniałej sytuacji najbardziej jest on potrzebny. Trzymam kciuki, i błagam nie róbcie z tej tragedii 20 newsów dziennie.

  • sloncenadnami

    Oceniono 2 razy 2

    usunęła filmik, bo była narąbana, widać gołym okiem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX