Małgorzata Socha pochwaliła się rysunkami dzieci. Stworzyły podobizny rodziców, ale my patrzymy na autoportret najstarszej córki

Małgorzata Socha zastosowała się do zaleceń i przebywa z dziećmi w domu. Gwiazda wykorzystuje ten czas niezwykle kreatywnie, a efektami podzieliła się na swoim Instagramie.

Małgotrzata Socha spełnia się jako mama i widać, że opieka nad dziećmi daje jej dużo radości. Chociaż aktorka pilnie strzeże prywatności swoich dzieci i nie pokazuje ich twarzy, to w mediach społecznościowych chętnie dzieli się tym, jak spędza z nimi czas. Ze względu na obecną sytuację gwiazda przebywa z nimi w domu.

Zobacz wideo Małgorzata Socha opowiedziała o prezentach dla dzieci

Małgorzata Socha rysuje z dziećmi

Aktorka stanęła przed nie lada wyzwaniem. Musi zorganizować czas trójce swoich pociech, a każda mama z pewnością potwierdzi, że nie jest to łatwe zadanie. Na szczęście możliwości jest mnóstwo i wygląda na to, że Małgorzata Socha nie ma problemu z zapewnieniem dzieciom rozrywki. Niedawno pisaliśmy o tym, że Aneta Zając bawi się ze swoimi dziećmi w salon fryzjerski, Anna Mucha pokazała porozrzucane po domu gry planszowe, klocki i zabawki, a Anna Guzik wystawia domowy teatrzyk. Małgosia również nie próżnuje i rozwija u swoich dzieci talent plastyczny. 

Małgorzata Socha pokazała rysunki dzieciMałgorzata Socha pokazała rysunki dzieci screen z instagram.com/malgosia_socha

Jak się okazuje, czas spędzony z trójką dzieci może być niezwykle kreatywny. Gwiazda ''Przyjaciółek'' urządziła rodzinne rysowanie, a efektami pochwaliła się na swoim InstaStory. W domowym zaciszu powstał rysunek Małgosi, a także jej męża, Krzysztofa Wiśniewskiego. Jednak to nie wszystko - pojawił się również portret najstarszej córki, Zosi. 

Ile dzieci ma Małgorzata Socha?

Małgorzata Socha razem z mężem wychowuje trójkę dzieci. Zosia przyszła na świat w 2013 roku, Barbara urodziła się w 2017, a najmłodszy Stanisław skończy niedługo dwa lata. Z pewnością z taką gromadką jest bardzo wesoło!

Więcej o:
Komentarze (1)
Małgorzata Socha pochwaliła się rysunkami dzieci
Zaloguj się
  • aania1995

    Oceniono 1 raz 1

    My na szczęście mamy podwórko i korzystając z ładnej pogody synek szaleje na rowerku biegowym toyz który dostał od dziadków. Taki maluch niestety nie usiedzi długo w jednym miejscu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX