Małgorzata Socha pokazała kuchnię. Chyba ma wygodny blat. Internauci: "A nie mówiła mama, że na meblach się nie siedzi?"

Małgorzata Socha postanowiła pokazać obserwatorom na Instagramie swoją kuchnię. Co za elegancja!

Małgorzata Socha ma ze swoimi obserwatorami bliską relację. Często publikuje na Instagramie zdjęcia przedstawiające nie tylko pokazujące jej życie zawodowe, ale również to prywatne. Od czasu do czasu pojawiają się nawet ujęcia z jej mężem, Krzysztofem Wiśniewskim. Tak między innymi było, kiedy mężczyzna ukończył maraton w Nowym Jorku, a dumna aktorka opublikowała bardzo wspierający wpis. Tym razem Socha pokazała fanom jedno z pomieszczeń w swoim mieszkaniu.

Małgorzata Socha pokazała kuchnię

Aktorka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym zaprezentowała kawałek swojej kuchni. Widzimy, jak siedzi na niewielkim białym blacie. Pomieszczenie jest zaaranżowane w dwóch kolorach i dominuje w nim czerń i biel. Podłoga oraz kuchenne dodatki są w ciemnym odcieniu, natomiast jasne meble stanowią kontrast.

 

Obserwatorom Małgosi oczywiście spodobało się klimatyczne pomieszczenie.

A nie mówiła mama, że na meblach się nie siedzi?
Kocham białe meble. Też mam w kuchni.
Piękna ta kuchnia - pisali.

Małgorzata Socha dosyć często pokazuje w internecie swoje mieszkanie. Dzięki opublikowanym fotografiom, wiemy, że gwiazda uwielbia świeże kwiaty. Szczególnym i jej ulubionym miejscem jest zdecydowanie bardzo klimatyczny kominek, przy którym aktorka uwielbia czytać książki. Siada wtedy w fotelu z kubkiem gorącej herbaty i relaksuje się po ciężkim dniu.

Klimat jesiennych wieczorów... Spokój, dom, ciepły kominek, książka - napisała Socha pod jednym ze zdjęć.

Więcej zdjęć z mieszkania Sochy możecie zobaczyć TUTAJ. Zainspirujecie się jej stylem?

KB

Więcej o: