Meghan Markle i książę Harry przyznają, że boją się koronawirusa. "To przerażająca sytuacja"

Meghan Markle i książę Harry postanowili zabrać głos w sprawie koronawirusa. Szczerze przyznali, że sytuacja ich "przeraża".

Meghan Markle i książę Harry odbyli już ostatnią podróż do Wielkiej Brytanii, jako członkowie rodziny królewskiej. Aktualnie przebywają w Kanadzie ze swoim 10-miesięcznym synem, który nie towarzyszył im podczas delegacji. Para zdążyła wrócić do Vancouver przed zamknięciem granic państwa. Do tej pory ani Meghan, ani Harry nie zabierali głosu w sprawie pandemii koronawirusa. W końcu zrobili to w środę 18 marca.

Zobacz wideo Iga Krefft utknęła za granicą

Meghan Markle i książę Harry zabrali głos w sprawie koronawirusa

Meghan i Harry na swoim Instagramie zamieścili cytat, któremu towarzyszył bardzo długi opis. Przyznali w nim, że są przerażeni epidemią koronawirusa. 

Ten moment jest świadectwem ludzkiego ducha - napisali Sussexowie na Instagramie.
 

Para przyznała, że aktualnie żyjemy w trudnych i niepewnych czasach. Stwierdzili, że zwłaszcza podczas pandemii ludzie potrzebują siebie nawzajem, aby nie czuć się samotnym. 

To są niepewne czasy. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, potrzebujemy siebie nawzajem, aby uzyskać wsparcie i czuć się mniej samotnym w sytuacji, która jest naprawdę przerażająca - stwierdzili Meghan i Harry.

Książę i księżna Sussex zadeklarowali, że przez kolejne tygodnie będą publikować rzetelne informacje na temat COVID-19. W ten sposób para chce wesprzeć ludzi na całym świecie. 

Będziemy dzielić się informacjami, aby pomóc nam wszystkim poradzić sobie z niepewnością: będziemy publikować dokładne informacje i fakty od zaufanych ekspertów, pokazywać, jak możemy uchronić siebie i nasze rodziny od zakażenia, chcemy podjąć współpracę z organizacjami, które mogą wspierać naszą mentalność i dobre samopoczucie.
Wszyscy jesteśmy w to zaangażowani i jako globalna społeczność możemy wspierać się nawzajem w tym procesie - i budować cyfrowe sąsiedztwo, które będzie bezpieczne dla każdego z nas - napisali.

Meghan Markle i książę Harry w obawie przed koronawirusem nie opuszczają swojego domu w Kanadzie. Stosują wszelkie środki bezpieczeństwa. Aktorka kazała swoim pracownikom dbać o higienę i nosić rękawiczki w pracy

DK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.