Meghan Markle odeszła z rodziny królewskiej, bo się... znudziła? "Zaczęła być znana z robienia niczego, jak rodzina Kardashianów"

Amerykańśki aktor David Spade wyraził swoją opinię na temat Meghan Markle. Jego zdaniem byłej księżnej znudziło się "królewskie życie", kiedy tylko atrakcyjne momenty zastąpiła męcząca rutyna.

David Spade jest aktorem znanym z wielu amerykańskich komedii. Ostatnio był gościem w programie "The Kelly Clarkson Show" i postanowił wyrazić swoje zdanie na temat megxitu, którym zainteresowanie, mimo upływu czasu, nie mija.

David Spade o Meghan Markle

Jego zdaniem Meghan Markle zapragnęła sobie życia jak "z bajki', ale jego rutyna szybko ją znużyła. Kiedy poznała prawdziwego księcia, postanowiła rzucić wszystko i wyjechać do Wielkiej Brytanii. Tam doczekała się hucznego, królewskiego ślubu jak z marzeń, a następnie wyczekiwanych narodzin dziecka. Gdy wszystkie te atrakcyjne i pełne emocji sytuacje się zakończyły, pozostało jej tylko wypełnienie królewskich obowiązków. A to, jak możemy się domyślać, stało się męczące i zwyczajnie nudne.

Miłe rzeczy się skończyły, a więc bycie księżną się znudziło - powiedział aktor, parodiując głos Meghan.
Zobacz wideo Rodzina królewska to firma. Co teraz z Harrym i Meghan?

Podobnego zdania był również drugi gość programu, Ron Funches. Porównał on Meghan i Harry'ego do rodziny Kardashianów - znanych głównie ze swojego nazwiska, bo tak naprawdę nikt nie jest w stanie powiedzieć, co konkretnie robią (poza byciem).

Stali się podobni do rodziny Kardashianów - znani z tego, że nic nie robią, tylko są - powiedział razem z Davidem Spadem.

Nic dziwnego, że Meghan chciała uciec od takiej łatki i takiego życia.

Meghan i Harry zamieszkają w Los Angeles

Przypomnijmy, że Meghan i Harry obecnie mieszkają w Kanadzie. Jednak mimo odpoczynku od fotoreporterów planują wyprowadzić się do Los Angeles, aby Meghan mogła być blisko rodziny. Dodatkowo nie od dziś wiadomo, że Meghan planuje powrót do zawodu. Niestety na ten moment nie dostała żadnej roli.

BO

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.